» » Негативні відгуки та онлайн в 17 тисяч: як Fallout 76 стартувала в Steam

Негативні відгуки та онлайн в 17 тисяч: як Fallout 76 стартувала в Steam

Негативні відгуки та онлайн в 17 тисяч: як Fallout 76 стартувала в Steam
Сьогодні Fallout 76 добралася до Steam разом з великим оновленням Wastelanders. З ним з'явилася сюжетна кампанія, діалогова система і повноцінні персонажі, з якими можна вести бесіди.

Однак старт складно назвати успішним: через кілька годин у мережевого бойовика в основному негативні відгуки, а поточний онлайн незначно перевищує 17 тисяч осіб.

Поки гравці скаржаться в основному на технічну складову, особливо на низький FPS. Однак тут, схоже, винен черговий баг, через якого кадрова частота не піднімається вище 35-40 кадрів. Рішення просте: зміна значення iPresentInterval = 1 на «нуль» в файлі Fallout76Prefs.ini.

Багато відгуки, проте, написані на оригінальну версію гри без нововведень поновлення Wastelanders, тому в цілому поточна оцінка в Steam, скоріше, відображає думку спільноти, а не якість гри зі свіжим розширенням.

Можливо, більш цінні відгуки з'являться в найближчі кілька днів, коли гравці все-таки познайомляться зі свіжим контентом, а також подивляться на гру з урахуванням безлічі виправлень.
Перегляди: 14 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.