» » Industries of Titan вийшла в ранній доступ Epic Games Store

Industries of Titan вийшла в ранній доступ Epic Games Store

Industries of Titan вийшла в ранній доступ Epic Games Store
Студія Brace Yourself Games, відома по музичному рогалики Crypt of the Necrodancer, оголосила, що її симулятор космічної колонії Industries of Titan вийшов в ранній доступ Epic Games Store. В Steam гра теж з'явиться, але лише в 2021 році.

Гравцям Industries of Titan випаде роль спадкоємця одного з найбільших Будинків. Нам належить вибудувати промислову імперію на супутнику Сатурна, Титані. При цьому доведеться враховувати не тільки суворі умови, а й інтереси інших Будинків.

Скромна поселення з кількох будівель під нашим управлінням повинно перетворитися в могутній мегаполіс. Щоб забезпечити його розвиток, доведеться будувати заводи і фабрики, налагоджувати виробничі цикли і вникати в економіку.

А щоб протистояти можливим домаганням конкурентів, гравцям належить створювати і зміцнювати армію, будувати бойові кораблі і піклуватися про власних городян.

Втім, якщо пощастить, то відносини з Будинками можна вибудувати мирними. Тим більше що поки що військові дії відключені: розробники ще трудяться над бойовою системою і додадуть її в найближчому оновленні, разом з транспортною системою.
Перегляди: 12 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.