» » 26 травня о Predator: Hunting Grounds з'явиться персонаж Арнольда Шварценеггера

26 травня о Predator: Hunting Grounds з'явиться персонаж Арнольда Шварценеггера

26 травня о Predator: Hunting Grounds з'явиться персонаж Арнольда Шварценеггера
Sony і IllFonic оголосили, що 26 травня в Predator: Hunting Grounds з'явиться Датч - персонаж Арнольда Шварценеггера з оригінального «Хижака».

Актор вперше за 33 роки повернувся до ролі, щоб особисто озвучити героя.

Шанувальники «Хижака» зможуть послухати касети Датча, які він записував протягом свого життя. Так розробники проллють світло на те, чому герой займався після подій фільму. Їх видаватимуть всім гравцям при підвищенні рівня аккаунта.

А ось зіграти за персонажа безкоштовно не вийде - його випустять лише в якості платного доповнення. Покупці DLC також отримають ранній доступ до гвинтівки QR5 і ножа Датча. У червні предмети зможуть розблокувати інші гравці.

Predator: Hunting Grounds вийшла в кінці квітня на PS4 і РС. Це асиметричний мультиплеєрний бойовик, де четверо гравців в ролі бійців виконують завдання, паралельно з чим на них полює п'ятий гравець - Хижак.

Гра отримала низькі оцінки - на Metacritic зараз 55 балів. Критикам не сподобалася слабка графіка, погана оптимізація, довгий час пошуку матчів (він іноді може займати більше години) і багато іншого. Гравці в цілому залишилися згодні з журналістами.
Перегляди: 37 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.