» » Так, прихований клинок в Assassin's Creed Valhalla може моментально вбивати

Так, прихований клинок в Assassin's Creed Valhalla може моментально вбивати

Так, прихований клинок в Assassin's Creed Valhalla може моментально вбивати
Ми ще на анонсі підозрювали, що прихований клинок в Assassin's Creed Valhalla знову зможе вбивати ворогів з одного удару, як це було в «класичних частинах».

Тепер це підтвердив творчий керівник проекту Ашраф Ісмаїл.

За словами розробника, Ейворі отримає зброю досить рано, навчившись за допомогою правильної техніки і таймінгів вбивати будь-якого супротивника з одного удару. Судячи з усього, для моментальних вбивств все ж належить вивчити якийсь вміння.

Варто нагадати, що розробники також частково позбавляються від рівнів ворогів: у них все ще залишиться нормальний рівень, проте результат бою будуть диктувати здатності гравця і персонажа.

Для фанатів старих Assassin's Creed ця деталь може виявитися дуже важливою: вони критикували «Витоки» і «Одіссею» за відхід від традицій серії, включаючи неможливість вбивати багатьох ворогів з одного удару. В «Одіссеї» у протагоніста і зовсім не було.

До того ж Ізмаїл ще раз підтвердив, що в «Вальгаллу» повернеться соціальний стелс: гравець зможе ховатися в натовпі - в оригінальних Assassin's Creed це була чи не головна особливість серії, яку кинули в античних частинах.

Але багато хто може поставити цілком логічне запитання: як ватажок вікінгів зможе змішуватися з англійцями? Ізмаїл поки ділиться секретом на цю тему, лише обіцяючи якийсь незвичайний підхід до механіки.

Ідея в тому, що норвежець або вікінг не хочуть перебувати там. Вони хочуть залишатися інкогніто і намагатися не виділятися з натовпу.
Ашраф Ісмаїл


Assassin's Creed Valhalla виходить в кінці року на PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One, Stadia і РС.
Перегляди: 144 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.