» » До невишедшей Builders of Egypt анонсували вже другий сіквел

До невишедшей Builders of Egypt анонсували вже другий сіквел

До невишедшей Builders of Egypt анонсували вже другий сіквел
Історична містобудівна стратегія Builders of Egypt лише в першому кварталі 2021 року має вийти в Steam. На даний момент випущена пробна версія Builders of Egypt: Prologue, яка отримала 70% позитивних відгуків.

Це не завадило творцям гри, студії Strategy Labs і видавництву CreativeForge Games, анонсувати сиквел під назвою Builders of Greece, в якому планують розповісти про життя в стародавній Греції. Ця гра з'явиться не раніше кінця 2021 року.

А тепер стало відомо, що запланований ще один сиквел Builders of Egypt, і він називається Builders of China. На цей раз піти заданої формулою зібралися бізнес-партнери Strategy Labs, компанія Live Motion Games.

LMG оголосила, що тепер існує серія історичних пригодницьких ігор Builders of ..., яка дозволить гравцям будувати міста і монументи, в ході чого дізнаючись історію обраних держав. Саме про Builders of China нічого не відомо, крім того, що можна зрозуміти з назви.

Можливо, що вихід майбутньої Builders of China приурочать до важливої ​​події в історії Live Motion Games: незабаром почнеться процес її перетворення в акціонерну компанію. І спроби якомога більше розширити портфоліо студії можуть бути пов'язані з цим рішенням.
Перегляди: 182 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.