» » Бюрократія краде особистості в кіберпанковом бойовику Foreclosed

Бюрократія краде особистості в кіберпанковом бойовику Foreclosed

Бюрократія краде особистості в кіберпанковом бойовику Foreclosed
В ході літнього ігрового фестивалю Summer of Gaming, який проводить портал IGN, видавництво Merge Games анонсувало кіберпанковий бойовик Foreclosed. Над грою працює студія Antab, в чиєму послужному списку лише одна гра: рейковий шутер GRIDD: Retroenhanced.

Дія Foreclosed відбувається в дістопіческом світі кіберпанкового майбутнього. А візуально гра подібна коміксових сторінок або графічним романам з двомірної селл-шейдінговой рисуванням.

Герой Foreclosed Еван Капнос потрапляє в складну ситуацію: бюрократичний апарат позбавив його власної особистості, і незабаром її продадуть з аукціону. Одночасно з особистістю він втратив роботу, мозкових імплантів і доступу до міської блокчейновой мережі. Тепер йому треба терміново втекти з міста, але його не мають наміру так просто відпускати.

В ході подорожі і битв з переслідувачами Еван зможе заново відкривати і розвивати надздібності, а заодно покращувати зброю і добувати для нього нові види боєприпасів. Рольова система дозволить вибирати, яким шляхом розвитку йти, а здатності хакера полегшать завдання.

Foreclosed вийде на PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch і РС не раніше другого кварталу 2021 року.
Перегляди: 91 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.