» » У вижівалке Surviving the Aftermath з'явилася «спаплюжений земля»

У вижівалке Surviving the Aftermath з'явилася «спаплюжений земля»

У вижівалке Surviving the Aftermath з'явилася «спаплюжений земля»
Фінська студія Iceflake оголосила про вихід одного з найбільших оновлень до постапокаліптичній вижівалке Surviving the Aftermath. Розширення «спаплюжений земля» вносить поліпшення в цілий ряд ігрових аспектів, але головне - додає нову механіку.

Тепер в грі присутній повноцінна система забруднення води і грунту. Зараза поширюється від покладів радіоактивних відходів і ряду будівель, наприклад, туалетів і екологічних станцій, і поступово охоплює найближчі райони.

Рівні забруднення показані в новій вкладці карти. А боротися з ним можна як вручну, так і за допомогою ремонтної станції.

Розробники змінили систему водопостачання, тепер вся вода ділиться на питну і технічну. При нестачі води пріоритет віддається тій, що вимагається колоністам. На щастя, тепер можна підвищити вироблення води за допомогою нового насоса, хоча він вимагає багато очок науки.

Колоністи тепер можуть виробляти компоненти з рідкісних металів і предмети більш високого рівня. Діти, коли не зайняті в школі, зможуть допомагати тягати коробки. А бандити навчилися кидати коктейлі Молотова і красти ресурси зі складів.

Детальніше про всі нововведення розробники розповіли на форумах Paradox Interactive. Surviving the Aftermath в даний час доступна в ранньому доступі в Epic Games Store і на Xbox One. А 22 жовтня вона вийде і в ранній доступ Steam.
Перегляди: 102 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.