» » В Stronghold: Warlords буде режим вільної споруди

В Stronghold: Warlords буде режим вільної споруди

В Stronghold: Warlords буде режим вільної споруди
Історична стратегія Stronghold: Warlords, як і вся Stronghold-серія, присвячена будівництву, облозі, захоплення, захист і руйнування фортець. І, як і в попередніх частинах, в Stronghold: Warlords буде особливий ігровий режим, «Вільна споруда».

Гравці в цьому режимі отримують необмежений запас ресурсів і можуть спробувати вибудувати ідеальну фортецю. Для цього буде доступний цілий ряд різноманітних карт, і вільні експерименти дозволять зробити упор на мальовничість або продуманість структур.

Одержаний результат можна буде випробувати, переживши вторгнення армії, керованої штучним інтелектом. Облога швидко покаже всі слабкі місця захисту проти різних бойових одиниць на вибір.

При бажанні свою фортецю можна буде «підірвати» і зсередини, включивши події на зразок повстань селян, вторгнення диких тварин або епідемії.

Як все це може відбуватися, студія FireFly показала в часовий записи проходження режиму вільної споруди. А випустити гру в Steam вона збирається 29 вересня. Демоверсія Stronghold: Warlords вже доступна на сторінці гри.
Перегляди: 11 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.