» » До пригоди Assemble With Care випустили безкоштовний епілог

До пригоди Assemble With Care випустили безкоштовний епілог

До пригоди Assemble With Care випустили безкоштовний епілог
Британська студія ustwo games, відома по Monument Valley, в березні випустила в Steam і на Apple Arcade своє казуальне пригода Assemble With Care, яке отримує дуже позитивні відгуки. А тепер додала до нього масштабний фінальний рівень.

Таке незвичайне нововведення розробники пояснили тим, що з самого початку вибирали предмети, які можна було б відремонтувати в грі. При цьому в процес потрапляли вигадки, які можна було пов'язати з сюжетом і відкритими можливостями.

Одна з ідей, яка припала до душі абсолютно всім, виявилася занадто складною і трудомісткою. До того ж вона абсолютно не вписувалася в вигаданий сюжет, так що задум довелося відкласти. А тепер, коли гра випущена і всі задумані поновлення до неї вийшли, студія вирішила все ж додати те, що давно хотілося.

Нова глава за участю Кармен і Хелени доступна безкоштовно всім власникам гри. А купити Assemble With Care можна в Steam за 195 рублів. Вона розповідає про дівчину-реставратор, яка потрапляє в містечко Белларіву і виявляє, як багато речей потребує ремонту.
Перегляди: 132 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.