» » Похмура Blightbound від Devolver Digital піде в ранній доступ 29 липня

Похмура Blightbound від Devolver Digital піде в ранній доступ 29 липня

Похмура Blightbound від Devolver Digital піде в ранній доступ 29 липня
Видавництво Devolver Digital ще в травні анонсувало кооперативний пригодницький бойовик Blightbound. Над грою працює студія Ronimo Games, відома по Awesomenauts і Swords & Soldiers. Спочатку проект планували випустити в ранній доступ колись в 2020 році, а тепер стала відома точна дата - 29 липня.

Дія Blightbound відбувається в похмурому світі. Герої змогли вбити Тіньового Колоса, який тероризував місцеві землі, але це виявилося лише початком бід. З останків Колоса хлинула Чума, що обертає на зло все, чого торкнеться.

Гравцям належить зібрати друзів і відправитися зачищати створені вручну підземелля. У їх розпорядженні виявиться більше двадцяти унікальних персонажів з продуманими історіями і набором здібностей.

Щоб походи були простіше, гравці зможуть облаштувати базу і зібрати на ній ремісників. Їм будуть підвладні рецепти унікального спорядження, яке посилить героїв або навіть змінить їх можливості.

У ранній версії буде три регіони: зловісне кладовищі, гнітючий подфортіло і жахливий Кривавий Хребет. Поступово розробники будуть додавати нові землі і підземелля, а також героїв та екіпіровку для них.
Перегляди: 114 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.