» » Як Rocket Arena будуть підтримувати після релізу

Як Rocket Arena будуть підтримувати після релізу

Як Rocket Arena будуть підтримувати після релізу
Розробники із студії Final Strike Games розповіли, як мають намір підтримувати свій змагальний шутер від третьої особи Rocket Arena після релізу.

Розвивати гру планують за допомогою сезонів, які триватимуть близько 3 місяців і глибше розкривати єдину історію Rocket Arena. Перший сезон стартує вже 28 липня, тобто через два тижні після релізу.

У кожному сезоні гравців чекатимуть:

  • Новий герой з власними косметичними предметами і 100 рівнями розвитку. Всі нові герої будуть безкоштовні для всіх гравців.

  • Тимчасові тематичні події з новими мультіплєєрного картами, ексклюзивними косметичними предметами, режимами гри і випробуваннями.

  • Чергуються матчеві добірки і режими гри.

  • Новий ракетний абонемент, який включає понад 100 нагород в безкоштовній і елітної категоріях. Повністю завершивши абонемент, гравці отримають 1500 одиниць ракетного палива (внутрішньоігрова валюта). Цього вистачить на абонемент наступного сезону - 950 одиниць.

  • Новий сезон рангових ігор з різними змінами балансу, включаючи додавання нових предметів і артефактів.


У першому сезоні Rocket Arena гравців чекають перший великий внутріігрового подія з новими картами, щоденними і щотижневими випробуваннями, більше 10 нових добірок для гри в звичайних, рангових і PvE-режимах, а також заключне масштабна подія, яка стартує восени.

Нарешті, в першому сезоні ростер героїв поповнить Флакс, яку можна побачити на зображенні вище. А нижче можна подивитися новий геймплейний трейлер, який присвятили персонажам Rocket Arena, їх здібностям і ракетниць. На старті в шутере буде доступно 10 героїв.

Реліз Rocket Arena відбудеться вже 14 липня на PlayStation 4, Xbox One і PC (Origin, Steam). Гра отримає підтримку кроссплея.
Перегляди: 20 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.