» » Перший сезон SnowRunner назвали Search & Recover

Перший сезон SnowRunner назвали Search & Recover

Перший сезон SnowRunner назвали Search & Recover
Сезони приходять і в симулятор доставки вантажів по бездоріжжю: автори SnowRunner готують оновлення 6.0, яке додасть сезонний пропуск. Перший сезон, який отримав назву Search & Recover, стартує 15 липня.

Перший з чотирьох намічених сезонів буде доступний всім власникам преміум-видання SnowRunner, а також покупцям пропуску. Йому будуть присвячені два оновлення, а купити пропуск на перший сезон дозволять окремо.

У Search & Recover гравців чекають дві великі російські карти площею 8 тисяч кв. км, на яких їм належить шукати збитий бомбардувальник часів Другої світової. Цьому послужать нові машини, в тому числі TUZ 16 «Actaeon» і Ford 750 4x4 Crewcab.

Гравці, які не купили сезонний пропуск, можуть пройти нові місії в кооперативі з тим, у кого він є. Їм також будуть доступні нові завдання на вже існуючих картах і додаткові інструменти для створення користувацьких модифікацій.

Подробиці про прийдешніх оновлення розробники повідомлять найближчим часом. SnowRunner вийшла на PlayStation 4, Xbox One і PC (тільки в Epic Games Store).
Перегляди: 221 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.