» » Дія шутера The Raid відбувається у всесвіті Observer

Дія шутера The Raid відбувається у всесвіті Observer

Дія шутера The Raid відбувається у всесвіті Observer
В кінці 2018 року польська студія Feardemic випустила в Steam кіберпанковий хакерський шутер 2084. Гра була створена в результаті джему, в якому брали участь творці Observer і Layers of Fear: сама Feardemic - дочірня компанія Bloober Team.

Не дивлячись на невеликий масштаб і карти, запозичені з Observer, шутер 2084 непогано прийняли, і Feardemic вирішила розвинути ідею. Для цього вона відкрила внутрішню студію 84RAID Corporation, і та тепер анонсувала The Raid.

The Raid - шутер від першої особи, в якому гравці б'ються як між собою, так і з ордами монстрів. Дія гри відбувається у всесвіті хоррора Observer: всемогутня корпорація «Хірон» проводить турнір у віртуальній реальності, в якому бере участь біднота в надії заробити.

Гравцям в ролі учасників турніру належить дістатися до вершини вежі і вбити головного боса. У боях можна використовувати як модифікуються зброю, так і хакерські здібності, що дозволяють зламати механізми і навіть ворогів. А за перемоги покладаються призи - імовірно їх можна буде витрачати на косметику.

Поки що невідомо, коли вийде The Raid, і навіть підтримувані платформи ще не названі.
Перегляди: 42 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.