» » У Gotham Knights вулицями ходитимуть мирні жителі зі своїм розпорядком дня

У Gotham Knights вулицями ходитимуть мирні жителі зі своїм розпорядком дня

У Gotham Knights вулицями ходитимуть мирні жителі зі своїм розпорядком дня
Розробники Gotham Knights з WB Montreal в блозі PlayStation поділилися свіжими деталями гри.

Напевно, найважливішою стала інформація про відкрите світі. Якщо у всіх Batman: Arkham мирні жителі завжди виявлялися за кадром, то на цей раз в Готем будуть з'являтися цивільні - їздити на роботу, ходити в кафе, гуляти і так далі.

Це вже значно змінює сприйняття проекту, оскільки раніше з віртуального світу можна було знайти або супротивників з черговою банди якогось лиходія, або рідкісних поліцейських.

У Готем послідовникам Бетмена належить не тільки битися з ворогами, але і займатися «детективної рутиною», вистежуючи місцевих лиходіїв. Іноді треба буде виконати кілька міні-квестів, після чого можна буде приступити до повноцінної місії.

У сюжеті розробники постараються показати, як всьому світу доведеться пережити смерть Темного лицаря: жителям, поліції і навіть злочинців. Команда гри з нетерпінням чекає можливості побачити реакцію шанувальників на різні події в світі Gotham Knights.

У грі безліч кримінальних угруповань. І поліція. І, звичайно ж, велика галерея лиходіїв Бетмена. Їм, як і Лицарям, належить переосмислити себе в світлі загибелі свого заклятого ворога.


Всі четверо Лицарів при цьому значно відрізняються один від одного: Червоний ковпак нагадує варвара і робить ставку на вогнепальну зброю, Найтвінг більш лаконічний і фокусується на акробатики, тоді як Робін - на стелс і Баффі, а Бетгьорл - на рукопашке і зломи.

Гравцям не будуть диктувати, за кого варто проходити гру - при бажанні її цілком можна пройти за одного персонажа. Насильно ніхто не буде міняти Лицаря, проте варто враховувати, що у кожного протагоністів окреме древо навичок і прогрес.

Дія Gotham Knights, нагадаємо, розгортається в окремій від Batman: Arkham всесвіту. Реліз проекту відбудеться в 2021 році на PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One і РС. Відзначимо, що гра по «Загону самогубців» від Rocksteady продовжує події Batman: Arkham Knight - вона вийде в 2022 році на PS5, Xbox Series X і РС.
Перегляди: 33 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.