» » Автори Cartel Tycoon розповіли про ефективне скорочення штатів

Автори Cartel Tycoon розповіли про ефективне скорочення штатів

Автори Cartel Tycoon розповіли про ефективне скорочення штатів
Санкт-петербурзька студія Moon Moose, яка за підтримки видавництва tinyBuild працює над кримінальним бізнес-симулятором Cartel Tycoon, випустила новий щоденник розробника. У ньому автори гри розповіли про черговий ігровий функції: вбивствах.

Побудова кокаїнової імперії в усьому залежить від людей: підлеглих і босів. Поважаючий себе лейтенант картелю намагається зробити життя своїх людей щасливою і безтурботною.

Але часом корм виявляється не в коня: хтось починає плести за спиною власні інтриги, хтось байдикує, а хтось просто провалює все, що йому ні доручи. Такі кадри гідні лише звільнення, але з картелю можна вийти лише вперед ногами.

З іншого боку, буває таке, що рядові бандити трудяться не покладаючи рук, але вище керівництво не спроможне отримати з цього максимальну вигоду. В цьому випадку - чому б не вбити боса, раптом на його місце прийде хтось більш розсудливий?

Творці гри нагадують, що вбивство поганого працівника все одно розцінюється як вбивство, і кожен такий вчинок буде впливати на ступінь загрози.

Cartel Tycoon вийде в Steam в кінці року, а поки всі бажаючі можуть познайомитися з безкоштовною демоверсією.
Перегляди: 16 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.