» » Автори The Long Dark розповіли про Хеллоуїн і представили нову карту

Автори The Long Dark розповіли про Хеллоуїн і представили нову карту

Автори The Long Dark розповіли про Хеллоуїн і представили нову карту
Студія Hinterland випустила свій традиційний щомісячний звіт, в якому коротко розповіла, що чекає гравців The Long Dark в грудні. І набагато раніше: з 29 жовтня стартує Гелловіну подія, яка на цей раз істотно змінили.

Розробники вирішили відмовитися від звичної формули Four Days of Night через скарги гравців: важко зібрати всі жетони, якщо грати не щодня. Тепер нас чекає подія Escape The Darkwalker: героя буде переслідувати якась невидима і не вбиває сутність.

Кошмарний монстр буде йти по п'ятах гравця, його не зупиняють стіни, його можна лише на час сповільнити. Його наближення - миттєва смерть, а про розташування суті можна здогадуватися лише по звуках.

Завдання гравця - вижити як можна довше. Вона ускладнюється тим, що на будь-якій карті світу, якщо пробути на ній більше півгодини реального часу, виникає отруйний туман. Після його появи є лише п'ять хвилин на те, щоб покинути локацію. Так що виживання залежить від того, як спланований маршрут.

Подія Escape The Darkwalker завершиться 12 листопада. У його ході можна розблокувати різноманітні нагороди, в тому числі режим «Нескінченна ніч» для користувальницької гри.
Автори The Long Dark розповіли про Хеллоуїн і представили нову карту
У грудні вийде чергове оновлення режиму виживання. Гравці зможуть потрапити на нову карту, Ash Canyon - це дійсно каньйон з різними перешкодами. Крім цього, обіцяні поліпшення інтерфейсу, нові предмети спорядження і редагування балансу.

Детальніше про грудневому оновленні розкажуть згодом. Що стосується четвертого сюжетного епізоду, то робота над ним триває, але новин поки немає. Його реліз не так давно перенесли на 2021 рік через коронавируса.
Перегляди: 9 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.