» » Хаммурапі очолить Вавилон в Civilization VI

Хаммурапі очолить Вавилон в Civilization VI

Хаммурапі очолить Вавилон в Civilization VI
Днями студія Firaxis Games представила чергове доповнення для Civilization VI, яке вийде в складі New Frontier Pass 19 листопада. А тепер розповіла подробиці про нову цивілізації, Вавилоні, і її ватажка Хаммурапі.

Як історична особистість Хаммурапі відомий по зводу законів, який вважається першим в історії людства чисто законодавчим актом, без сакрально-релігійної мотивації його норм. До того ж він поліпшував життя своїх підопічних, спираючись на науку, і будував інфраструктуру.

Унікальне вміння Вавилона дозволяє завдяки осяяння отримувати стільки очок науки, скільки потрібно для відкриття технології. Втім, при цьому кількість очок науки за хід зменшується. Унікальний юніт ближнього бою вавилонян, сабум-кібіттум, судячи з усього, замінює копейщиков - у нього більше радіус огляду і вище швидкість пересування.

Пальгум, унікальна будівля Вавилона, замінює млин і дає додаткове житло і виробництво, також збільшуючи виробництво їжі поряд з прісною водою. Крім того, при першому будівництві спеціалізованого району в ньому відразу безкоштовно з'являється найдешевше будівлю, а при першому створенні будь-якого іншого району - посол.

Для гри за Вавилон гравцям радять робити упор на науку і дослідження: побудувати Олександрійську бібліотеку і розвинути шпигунські технології.
Перегляди: 6 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.