» » Deathloop дійсно виходить 21 травня 2021 року

Deathloop дійсно виходить 21 травня 2021 року

Deathloop дійсно виходить 21 травня 2021 року
Вчора новозеландське підрозділ PS Store видало дату релізу бойовика з петлею часу Deathloop. А сьогодні Bethesda підтвердила, що витік був правдою: гра дійсно вийде 21 травня 2021 року.

Deathloop з'явиться на РС і буде консольним ексклюзивом PlayStation 5. Прийом попередніх замовлень вже стартував, гравцям запропоновано два варіанти видань, стандартне і поліпшене. У покращене включений ряд цифрових бонусів, які залежать від платформи: нові види, унікальна зброя та інше.

Всі, хто оформить попереднє замовлення до 21 травня, отримає в нагороду вигляд персонажа «Буря в пустелі» для Кольта і чепушінку, предмет для посилення. А власникам PlayStation 5 до того ж видадуть унікальне зброю, Мачете захисника корони.

У Deathloop два головні герої, що застрягли в нескінченній петлі часу. Але якщо Кольт усіма силами намагається з неї вирватися, то Джуліанна все влаштовує, і вона має намір не дати Кольту зруйнувати цикл. Для успіху гравцям треба за один «день» усунути вісім цілей, і підготовка до цього займе не одну «тиждень».
Перегляди: 3 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.