» » Симулятор координатора протестів The Change Architect став частиною The Sacrifices

Симулятор координатора протестів The Change Architect став частиною The Sacrifices

Симулятор координатора протестів The Change Architect став частиною The Sacrifices
Незалежна британська студія Far Few Giants випустила нову главу свого циклу політичних візуальних новел The Sacrifices. Симулятор координатора протестів The Change Architect доступний безкоштовно в Itch.io і незабаром з'явиться в Steam.

Героїня The Change Architect - Джемма, політична активістка. Спираючись на вигляд з вікна, повідомлення новин і активістів вуличних протестів, вона повинна координувати натовп, щоб та могла протистояти поліції.

Як зізнаються розробники, на створення гри їх надихнули вибори в США і недавні серії протестів в Британії та інших країнах, в тому числі Гонконгу.

The Change Architect - частина серії The Sacrifices, в яку вже увійшли візуальні новели The Outcast Lovers і The Night Fisherman, що розповідають про расизм, націоналізм і проблеми біженців і нелегальних іммігрантів.

Колекцію з семи взаємопов'язаних політичних сюжетів автори планують в березні 2021 року випустити на РС і Nintendo Switch, для чого збирають гроші через Kickstarter. Для успіху потрібно отримати 13 тисяч доларів, і на це залишається 11 днів. На жаль, поки що справи у провокаційних Геймдизайнер йдуть не дуже добре.
Перегляди: 3 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.