» » Почалося бета-тестування In The Black, автори роздають 100 тисяч ключів

Почалося бета-тестування In The Black, автори роздають 100 тисяч ключів

Почалося бета-тестування In The Black, автори роздають 100 тисяч ключів
Студія Impeller оголосила про початок першого публічного бета-тестування свого хардкорного космічного симулятора In The Black на РС. Для цього розробники хочуть запросити 100 тисяч пілотів, і Steam-ключ гри можна отримати на порталі Alienware - вони поки ще доступні.

Для першої публічної бети розробники приготували нові кораблі і змінені версії вже існуючих, покращений інтерфейс і приладову панель, а також нові можливості настройки зовнішнього вигляду зорельотів. Все це гравцям належить протестувати в битвах 4х4 проти інших пілотів або ботів.

Вперше про гру ми почули в 2015 році, тоді вона ще звалася Starfighter Inc. Космічний симулятор отримав «зелене світло» в тогочасній програмі Steam, але ось зібрати гроші на Kickstarter зміг лише з другої спроби, в 2017 році.

У команді In The Black трудяться розробники, які брали участь у створенні Crysis, Star Wars: X-Wing, Wing Commander і інших ігор і серій. Наголос робиться на складність ігрового процесу (в цьому студія має намір перевершити Elite: Dangerous і Star Citizen) і реалізм.

Ми не побачимо магічні силові поля, телепортёри і протонні торпеди. У грі не буде штучною гравітації, використовуватися на кораблях будуть лише реальні, вже існуючі технології. А світ майбутнього збудований на вже намітилися тенденції та прогнози.
Перегляди: 79 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.