» » Тиражі Green Hell і Thief Simulator перевищили мільйон копій

Тиражі Green Hell і Thief Simulator перевищили мільйон копій

Тиражі Green Hell і Thief Simulator перевищили мільйон копій
До феномену польських симуляторів можна ставитися по-різному, проте факти невблаганні. Відразу дві польських студії оголосили про важливе досягнення: мільйонному тиражі своїх ігор. Це Creepy Jar з тропічної вижівалкой Green Hell і Noble Muffins зі своїм Thief Simulator.

Якщо точніше, то Green Hell купили вже понад півтора мільйона гравців. Реліз гри відбувся у вересні 2019 року, і лише на початку жовтня вона дебютувала на Nintendo Switch. В 2021 році Green Hell з'явиться на PlayStation 4 і Xbox One, а й так її онлайн - близько 1500 гравців одночасно.

Симулятор злодія Thief Simulator доступний на PlayStation 4, Xbox One і в Steam, хоча найбільшою популярністю гра користується на Nintendo Switch. Тільки на гібридної консолі - понад 700 тисяч гравців при загальному продажу понад мільйон копій.

На початку року Noble Muffins оголосила, що версія Thief Simulator для Xbox One окупилася за три дні. А зараз студія працює над випуском симулятора на мобільних пристроях. І вже анонсована Thief Simulator 2.
Перегляди: 204 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.