» » Витік: мультиплеер Resident Evil Village може стати умовно-безкоштовним

freebitco

Витік: мультиплеер Resident Evil Village може стати умовно-безкоштовним

Витік: мультиплеер Resident Evil Village може стати умовно-безкоштовним
У мережі продовжують вивчати утёкшіе документи Capcom, з яких стали відомі нечисленні деталі мультиплеєра Resident Evil Village - офіційно режим досі не представлений.

Виявляється, видавець пильно стежить за умовно-безкоштовними хітами останніх років від великих компаній - мова про Apex Legends, Call of Duty: Warzone і Fortnite. Судячи з документів, японці хочуть спробувати поширювати онлайн «Села» якраз по безкоштовній моделі.

В результаті може вийти щось на зразок Call of Duty: Warzone - безкоштовна онлайн-гра, зібрана на механіків і технологіях свого платного побратима. Capcom хоче постійно розвивати Village Online, випускаючи нових персонажів, скіни і інший свіжий контент.

Більш того, схоже, як і Warzone для Call of Duty, мультиплеерная «Село» може стати сполучною ланкою для різних частин Resident Evil. У документах вже згадується зв'язок з неанонсованої Resident Evil: Revelations 3 (її планують представити у вересні 2021 року).

Поки, правда, головною загадкою Village Online залишається жанр - це змагальний мультиплеер, королівська битва, кооперативні забіги на кшталт Left 4 Dead, асиметричний онлайн начебто недавньої RE Resistance або розвиток ідей «найманців», про які Capcom останнім часом призабули.

Одиночна Resident Evil Village офіційно заявлена ​​на 2021 роки для PS5, Xbox Series і PC, однак в документах зараз вказано, що реліз заплановано на травень для PS5, PS4, Xbox Series, Xbox One і PC. Гру вже як мінімум двічі переносили за лаштунками - спочатку її хотіли випустити в січні +2021-го.
Перегляди: 118 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.