» » Red Dead Redemption отримає останні доповнення

Red Dead Redemption отримає останні доповнення

Red Dead Redemption отримає останні доповнення

Rockstar Games вирішила зібратися з силами і нарешті зробити невеликий прощальний сюрприз всім фанатам гри Red Dead Redemption, вестерну, який досить тривалий час займав лідируючі позиції в своєму жанрі. І ось, вчора студія оголосила про те, що вона анонсує останнє доповнення до гри. Також дуже порадує ця новина власників таких платформ, як Xbox Live і PlayStation Network, адже вони зможуть завантажити новий аддон Myths & Mavericks Bonus Pack абсолютно безкоштовно, реліз якого відбудеться вже у вересні цього року.

Розробники пообіцяли, що тепер в додаток з'являться нові персонажі для мультиплеера, а також будуть створені нові карти на яких можна буде грати на всіх відповідних режимах, починаючи від Deathmatch до Grab the Bag. Більше того, буде створено повний список нових карт і персонажів, включених до Myths & Mavericks Bonus Pack.

Більш того, зміни торкнутися не тільки карт і персонажів. Як заявили розробники гри, автори Red Dead Redemption планують випустити велике оновлення гри, яке в свою чергу внесе великі зміни в мережевий режим Undead Overrun. Природно, це доповнення буде поширюватися абсолютно безкоштовно. Після того, як з Red Dead Redemption вже буде повністю закінчено, співробітники Rockstar Games повністю переключаться на інші проекти компанії.
Перегляди: 790 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.