GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Rayman Legends (PC)

Rayman Legends (PC)
REL Date: 29.08.2013
Platform: PC
Game Type: Action, Adventure
Protection: Ubidrm
Release Type: Full DVD
Image Format: ISO
Language: RUS ENG GER FRA ITA SPA POR POL DAN DUT FIN NOR SWE
DL File Size: 5.18 GB

Нові пригоди Реймана і його друзів від легендарного Мішеля Ансельма і зоряної команди розробників! Наш чарівний герой зі своїми вірними друзями вирушає на прогулянку в чарівний ліс. Там вони випадково натикаються на дивний намет, де знаходять безліч цікавих картин. І все б нічого, якби одна з них, із зображенням середньовічних мотивів, не засмоктала б всю компанію в свій світ... Ось тут-то і починаються пригоди наших героїв! Щоб дізнатися секрети кожної з картин, подолати всі перешкоди і перемогти всіх казкових чудовиськ, Рэйману, Глобоксу і Тріксі знадобиться ваша допомога. Навички, кмітливість і швидкість реакції - ось що потрібно, щоб досліджувати чарівний світ Середньовіччя. Пройдіть музичні рівні і 3D-бої з босами на покращеному движку UbiArt поодинці і в кооперативному режимі - в нових пригодах з невгамовним Рэйманом!

Особливості гри:

Нові випробування: змагайтеся з друзями у виконанні різноманітних завдань, які перевірять ваші навички та швидкість реакції. Таблиці лідерів дозволять вам побачити свою позицію серед інших гравців.
Рейман запалює: підстрибуйте в такт барабану, наносити удари під баси, з'їжджайте по канату під час гітарного сустейна. Витримка і ритм - ваші головні інструменти в проходженні музичних рівнів. Чи зможете ви стати платформерной зіркою?
Кооперативний режим до чотирьох гравців: ви зможете відправитися на пошуки пригод з трьома друзями, зібравшись разом або граючи по мережі. Кожен учасник може підключитися чи вимкнути в будь-який момент гри!
Бої з босами в 3D: головна перевага босів перед Рэйманом і компанією в тому, що вони тривимірні! Дракони та інші казкові істоти можуть атакувати з різних кутів, тому вам доведеться постаратися, щоб здолати їх.
Покращений движок UbiArt: движок UbiArt тепер дозволяє використовувати тривимірні елементи і нову систему освітлення і рендеринга, вдосконалюючи графіком.
Rayman Legends (PC)
Rayman Legends (PC)

Перегляди: 388 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.