Guns N Zombies (PC)

Guns N Zombies (PC)
REL Date: 30.10.2014
Platform: PC
Game Type: Action, Shooter
Protection: Steam
Image Format: ISO
Language: English, Russian, Brazilian-Portuguese
DL File Size: 463.69 MB

Guns N Zombies - шутер від третьої особи, дії якого відбуваються в пост-апокаліптичному світі. Головний герой повинен знайти шлях виживання в світі, наповненому небезпеками і невизначеністю, щоб забезпечити виживання цілої людської раси. До послуг гравця безліч рівнів, локацій. Основною метою протистояння є, звичайно ж, вижити. Ворог буде перевершувати числом і силою, але на стороні визволителів потужна зброя, особливі вміння бійців і вежі, які можна зводити прямо на полі бою.

Це серйозна, але в той же час і прикольна гра про звичайних людей, що стикаються з важкими проблемами, але які вирішили боротися з інфекцією, а не бігти і ховатися. Ви повинні будете дізнатися як почалася вся ця оказія, як поширилася інфекція, і використовувати ці знання, щоб виграти війну проти зомбі. Життя інших вижили будуть залежати від вашої здатності долати виклики апокаліптичних наслідків. Ви будете спостерігати, як катастрофа вплинула на світ.

Геймплей складається з екшену на виживання на закритих аренах, де Ви можете використовувати все, що є, щоб залишитися в живих. Є не малу кількість "інструментів", які Вам допоможуть. Наприклад в руках Ви можете нести невеликий пістолет, мініган, гранатомет і багато іншого зброю. Спеціальні здібності включені в гру, але вони не обмежені за часом, наприклад EMI і автоматичне розміщення турелей. Зовсім не обов'язково грати з вежами, хоча вони і дуже допомагають, але без них, Ви можете добре прокачати свого персонажа.

Світ після зомбі-апокаліпсису, в якому головним героям доводиться виживати серед безлічі небезпек. Це історія про те, як прості люди, зіткнувшись із загрозою, вирішили не втікати від неї, а дати гідну відсіч. По ходу розвитку цієї історії вам належить дізнатися, що послужило початком катастрофи, допомогти іншим вижив пережити її наслідки. Ви відкриєте для себе, якимось незвичайним чином ця подія вплинула на навколишній світ. Але чи зможете ви повернути назад наслідки катастрофи і дати шанс новому світу зародитися на уламках старого?

Особливості гри:

ОРДИ ЗОМБІ!
Свіжий погляд на історію зомбі апокаліпсису
Роботизовані зомбі заражені нано-вірусом
Безліч супротивників, що відрізняються не тільки зовнішнім виглядом, але також характером і поведінкою
Генерується ігрова ситуація - кожен бій не схожий на попередній
Кілька персонажів, що володіють своєю спеціалізацією
Руйнівні гармати і здібності, які допоможуть вам упоратися з будь-якої ситуації
Установка турелей на додаток до озброєння героя
Захоплююча історія і далеку подорож із звичайного міста в місце, яке важко навіть уявити
Режим виживання, в якому ви зможете перевірити свої здібності в цьому пеклі і позмагатися з іншими гравцями в Steam.
І звичайно ж атмосфера справжнього пост-апокаліпсису!
Guns N Zombies (PC)
Guns N Zombies (PC)

Перегляди: 875 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.