» » » Call of Duty: Advanced Warfare (PC)

Call of Duty: Advanced Warfare (PC)

Call of Duty: Advanced Warfare (PC)
REL Date: 06.11.2014
Platform: PC
Game Type: Action
Protection: Steam
Language: Russian, English, German, French, Italian, Spanish
Language Full audio: Russian, English, German, French, Italian, Spanish
Image Format: ISO
DL File Size: 43.05 GB

Call of Duty: Advanced Warfare, розроблена Sledgehammer Games, - перша гра в історії серії, яка зроблена із застосуванням трирічного, повністю розрахованого на нове покоління ігрових систем, циклу розробки. Call of Duty®: Advanced Warfare демонструє величний театр бойових дій майбутнього, де технології і тактика еволюціонували, щоб вступити в нову епоху битв за право голосу. Володар нагород Американської кіноакадемії актор Кевін Спейсі грає роль Джонатана Айронса - одного з найвпливовіших людей в світі, людини, що створює це чарівне бачення війни майбутнього.

Особливості гри Call of Duty: Advanced Warfare:

Вдосконалений світ: Сюжет Call of Duty: Advanced Warfare розвивається в передбачуваному майбутньому, яке виявилося в значній мірі зумовлено проникненням технічного прогресу у військову сферу.
У цьому ретельно проработанном світі майбутнього приватні військові корпорації (ПВК) стали домінуючою силою для багатьох країн, що залучають армії з боку, перекроюють кордону і переписывающих правила ведення війни.
Джонатан Айронс, засновник і президент найбільшої в світі ПВК - Atlas Corporation - опиняється в епіцентрі подій.
Вдосконалений солдатів: Потужні екзоскелети повністю змінюють концепцію підготовки солдатів, роблячи їх смертоносними в бою і усуваючи необхідність в окремих військових спеціальностях.
Введення цього ігрового елемента дозволило поліпшити механіку переміщень гравця, додати високі стрибки і чіпляння, систему невидимості і біомеханіку, що забезпечує неперевершену силу, сприйняття, витривалість і швидкість.
З розвитком екзоскелетів і новою покращеною броні і зброї кожен солдат знаходить небачену раніше тактичну свободу, незалежність від ландшафту, що повністю змінює звичний для гравців Call of Duty малюнок гри у всіх режимах.
Вдосконалений арсенал: Використовуючи міць платформ наступного покоління, Call of Duty: Advanced Warfare перенесе гравців на полі майбутнього бою з високотехнологічним вдосконаленим арсеналом і набором здібностей, забезпечуючи їх абсолютно новим спорядженням, технологіями, перками і такою технікою, як ховербайки і спеціалізовані дрони.
Гравці також зможуть вибирати між традиційними боєприпасами і унікальним енергетичною зброєю, яке повністю змінює динаміку ігрового процесу.
З экзоскелетами, що дають безпрецедентну потужність і тактичну свободу, Call of Duty: Advanced Warfare здійснює еволюцію в жанрі шутера.
Call of Duty: Advanced Warfare (PC)
Call of Duty: Advanced Warfare (PC)

Перегляди: 1560 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.