Depth (PC)

Depth (PC)
REL Date: 03.11.2014
Platform: PC
Game Type: Action
Protection: Steam
Language: Russian, English, German, French, Italian, Spanish, Polish, Portuguese-Brazil
Image Format: ISO
DL File Size: 1.18 GB

Пориньте в темний підводний світ, де вам належить стати акулою або водолазом і здолати своїх ворогів за допомогою кмітливості, командної гри і скритності. Приготуйтеся пізнати нещадний екшн і напруженість полювання. У Depth вам завжди доведеться бути напоготові, адже ИИ-противники або інші гравці не дадуть вам відпочити ні секунди.

Особливості гри Depth:

Станьте акулою. Ви - шестиметрова біла акула; ваша зброя - швидкість і загострені почуття. Выследите свою жертву в темних океанських водах і розірвіть на частини своїми гострими як бритва зубами.
Станьте водолазом. Ви - водолаз, який досліджує темні глибини в пошуках скарбів і використовує накопичене багатство для придбання нового спорядження. Захистіть себе з допомогою великої кількості потужного зброї: рушниць для підводного полювання до підводних автоматів й хв.
Напружена атмосфера. Випробуйте жах, що охоплює тих, хто плаває в темряві океану. Динамічне освітлення і тіні допомагають створити унікальну і страшну атмосферу. Ви будете на нервах з самого моменту занурення, бережіться!
Станьте майстром гри. Відкрийте нові екзотичні види зброї для водолаза або «еволюційні навички» для акули, які нададуть вам нові тактичні можливості для гри. Особиста статистика і цікаві досягнення в Steam також стануть відмінним приводом зануритися в гру з головою (причому практично буквально!).
Практикуйтеся з ІІ-ботами в режимі оффлайн. Не готові вступити в бій з іншими гравцями? Depth дозволяє вам відточити свої навички на разюче розумних ІІ-супротивниках. Існують різні рівні складності.
Depth (PC)
Depth (PC)

Перегляди: 1218 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.