» » » Lara Croft and the Temple of Osiris (PC)

Lara Croft and the Temple of Osiris (PC)

Lara Croft and the Temple of Osiris (PC)
REL Date: 08.12.2014
Platform: PC
Game Type: Action, Adventure
Protection: Steam
Release Type: Full DVD
Image Format: ISO
Language: English, Russian, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil
DL File Size: 2.72 GB

Lara Croft and the Temple of Osiris - це сіквел до високо оцененному критиками приключенческому екшену Lara Croft and the Guardian of Light, який став першою грою в серії, розрахованої на чотирьох гравців. Проект примітний відмінною візуальної складової і повністю новою історією. Працюючи спільно, гравцям належить дослідити храм, знищити орди ворогів з підземного світу Єгипту, вирішувати хитрі головоломки і уникнути смертельні пастки. У той же час гравці будуть змагатися один з одним за право володіння скарбами і могутніми артефактами. Ну і, зрозуміло, прагнути до більшої слави.

Дія Lara Croft and the Temple of Osiris розгортається в самих надрах єгипетських пустель. В цьому новому пригоді Скрині доведеться об'єднатися зі своїм суперником - шукачем скарбів Картером Беллом, а також двома ув'язненими Богами - Хорусом і Исидом. І все це заради того, щоб повалити злого Бога Сета. Досліджуючи піски і стародавні гробниці, Лару та її компаньйонам належить зіткнутися не тільки з природними силами природи, але і міфічними істотами і легендарними божествами. Доля світу висить на волоску, і якщо Ларі не вдасться відновити фрагменти Осіріса, то людство буде знищено Сетом.

Ключові особливості гри Lara Croft and the Temple of Osiris:

Повністю нове пригода - Лара повинна подолати смертельні пастки і вижити в сутичці з забутими Богами, щоб знайти втрачені частини Осіріса і змінити свою долю.
Класичний аркадний екшен - вперше за всю історію серії у вас буде можливість зіграти в сюжетний кооперативний режим, розрахований на 4-х гравців. Візьміть на себе управління Ларою, а друзям запропонуйте вжитися в ролі Картера, Ісіди і Хоруса. Грати можна як в оффлайновом режимі, так і онлайновому.
Змагальний кооператив - боріться з друзями в многопользовательском режимі з можливістю входу в гру, а також виходу з неї в будь-який час. Найбільш затяті гравці будуть винагороджені різними призами, трофеями, скарбами і могутніми артефактами, здатними поліпшити характеристики персонажа. Чи Будете ви працювати спільно або пожертвуєте своїми друзями заради того, щоб отримати більше очок?
Дослідіть Храм Осіріса - повернення Лари в улюблене фанатами місце було підкріплено приголомшливою графікою, а також системою динамічною зміною погоди і часу доби.
Lara Croft and the Temple of Osiris (PC)
Lara Croft and the Temple of Osiris (PC)

Перегляди: 1161 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.