Watch Dogs 2 (PC)

Watch Dogs 2 (PC)
REL Date: 18.01.2017
Platform: PC
Game Type: Action, Adventure
Protection: uPlay + Denuvo x64 + Usual boring custom stuff
Image Format: ISO
Language: English, Russian, German, French, Italian, Spanish, Arabic, Czech, Dutch, Hungarian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese-Brazil, Simplified Chinese, Traditional Chinese
DL File Size: 38.98 GB

У 2016 році ctOS 2.0, сучасна операційна мережева система, була задіяна в кількох містах США, щоб створити більш безпечний мегаполіс і підвищити рівень його інфраструктури.

Талановитий хакер Маркус об'єднується з хакерською групою DedSec, щоб протистояти системі глобального контролю ctOS 2.0, яку кримінал використовує, щоб відстежувати і маніпулювати життям городян.

Використовуйте навички хакера і підтримку DedSec і здійсните злом століття - знищіть ctOS 2.0 і поверніть свободу тим, кому вона належить - народу.

Особливості гри:

Ласкаво просимо в Сан-Франциско
Досліджуйте величезний світ, який наповнений безліччю можливостей. Зламувати дорожню інфраструктуру в той час як ви берете участь в небезпечних перегонах на автомобілях по звивистих вулицях Сан-Франциско, пробіжіться по дахах барвистих і яскравих районів Окленда і побувайте в офісах компаній Силіконової долини. Родина технічної революції таїть в собі безліч секретів.

Злом - це ваша зброя
Зламувати всі, підпорядкуєте собі місто і отримаєте всі особисті дані жителів міста. Візьміть під свій контроль безпілотні літальні апарати, автомобілі, крани, роботів і багато іншого. Зламувати своїх ворогів і простих перехожих - маніпулюйте ними по-різному, щоб створювати непередбачувані ситуації. Будь-який транспортний засіб і будь-яке підключений пристрій може бути зламано.

Ви - хакер. Зламувати всі, що хочете
Використовуйте злом і скритність, - проходьте місії, не усуваючи жодного ворога. Або комбінуйте злом із застосуванням зброї і прориваючись крізь стрій ворогів. Покращуйте навички і гаджети - дрона, радіомашіну, зброю з 3D-принтера, і багато іншого.

Миттєво підключайтеся до своїх друзів
Миттєво підключайтеся до світу своїх друзів в нових кооперативних і змагальних режимах, які доступні в спільному для гравців відкритому світі.
Watch Dogs 2 (PC)
Watch Dogs 2 (PC)
Watch Dogs 2 (PC)

Скачать файл
Перегляди: 893 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.