» » » GOD EATER 2 Rage Burst (PC)

GOD EATER 2 Rage Burst (PC)

GOD EATER 2 Rage Burst (PC)
REL Date: 22.01.2017
Platform: PC
Game Type: Action, RPG
Protection: Steam
Image Format: ISO
Language: English, Russian, German, French, Italian, Spanish
DL File Size: 12.59 GB

Події розгортаються в майбутньому зразка 2050 х. Невідома форма життя, з'явилася на Землі і почала з жахливою швидкістю поглинати все живе навколо - у мирних жителів немає ніякої можливості протистояти стрімким атакам новоявлених монстрів і чудовиськ. Як вчинити? Звичайно ж, скоріше кликати на допомогу добре знайомий по серії загін, що складається з незвичайних персонажів. Ці відчайдушні хлопці напевно придумають, як позбавити підступних ворогів їх сили. Хочете очолити групу героїв? Поспішайте купити GOD EATER 2 Rage Burst. Але перш ніж вплутатися в бійку, запасіться високотехнологічним космічним зброєю - без нього з кровожерливими прибульцями боротися марно. Щоб його зібрати, потрібно прошерстить не одну локацію в пошуках артефактів і предметів. Зробіть це максимально швидко, адже ціна кожної втраченої хвилини - сотні життів землян!

Особливості гри:

Захоплюючий сюжет, що оповідає про найжорстокішому протистоянні бійців елітного підрозділу надприродних істот, які прагнуть знищити планету.

Нові герої. Поповніть свій загін новими персонажами, які готові віддано служити благородній справі порятунку цивілізації. Саме вони зможуть зробити неможливе в цій місії.

Прокачайте зброю і навчитеся раціонально його використовувати. Наявний в вашому розпорядженні арсенал застарів, так що займіться його оновленням та модернізацією, відшукуючи все необхідне в ігрових локаціях.

Програмуйте снаряди. У грі у вас буде можливість відкоригувати швидкість польоту снарядів і розширити радіус дії новоствореного зброї, проте використовувати цю міць можна буде лише одного разу на кожному ігровому етапі. Коли - вирішуйте самі.

Воюйте зброєю і не тільки. У винищуванні ворога вам дуже придасться ваше незвичайне вміння висмоктувати розум. Пам'ятайте про те, що ви це можете, і активно застосовуйте свою силу в запалі сутичок.

Досконально вивчіть свого героя, щоб жорстокий світ GOD EATER НЕ вибив вас з ігровою колії на перших же хвилинах геймплея панує в ньому хаосом. Ну що, ризикнете купити ключ GOD EATER 2 Rage Burst і взяти на себе відповідальність за результат протистояння?

Ефектна локаційна графіка. Розробники попрацювали над графікою локацій на славу. Їм вдалося вималювати все ще більш незвично, додавши ігровому світу краси і барвистості.
GOD EATER 2 Rage Burst (PC)
GOD EATER 2 Rage Burst (PC)
GOD EATER 2 Rage Burst (PC)

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Перегляди: 507 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.