Battlefield 1 (PC)

Battlefield 1 (PC)
REL Date: 05.02.2017
Platform: PC
Game Type: Action, FPS
Protection: Origin + Denuvo x64
Image Format: ISO
Language: English, Russian, German, French, Spanish, Italian, Polish, Portuguese, Chinese
DL File Size: 39.22 GB

Боріться в численних битвах - вас чекають напружені вуличні бої в обложеному французькому місті, запеклі штурми укріплених гірських фортець в Альпах і масові зіткнення в аравійських пустелях. Слідкуйте за захоплюючими подіями сюжетної кампанії або приєднуйтесь до масштабних многопользовательским битвах за участю 64 гравців. Новітня система руйнування, захоплюючі режими гри, а також різноманіття зброї та військової техніки забезпечують самі динамічні битви в історії Battlefield.

Мережеві битви на 64 гравця.
Об'єднуйтеся в загони і беріть участь в грандіозних багатокористувацьких баталіях. На одному полі бою можуть битися до 64 гравців - на суші, в повітрі і в морі. У вашому розпорядженні безліч техніки - від танків, мотоциклів і біпланів до справжніх гігантів, найбільших військових машин в історії Battlefield.

Стати свідком світанку світових воєн.
Беріть участь в найбільших битвах, відомих людству. Війна бушує всюди - від неприступних Альп до гарячих пустель Аравії. Ви на власні очі побачите народження сучасних війн.

Кожна битва унікальна.
Змінюються погодні умови і абсолютно нова система руйнування постійно змінюють поле бою. Залиште і свій слід - будь то воронки від артобстрілів або стіни, розбиті кулями.

Продвигайте лінію фронту в режимі «Операції».
Беріть участь в серіях послідовних битв, які розгортаються на кількох картах. В цьому режимі атакуючі повинні прорвати кордони обороняються і перенести бій на наступну карту.

Масивні гіганти.
Керуйте найбільшою військовою технікою в історії Battlefield. Поливайте ворогів вогнем з неба, ведучи велетенський дирижабль; сталевий стрілою мчимо по полю бою, керуючи бронепоїздом, або ведіть обстріл з моря з гармат дредноута.

Військові історії з усіх кінців світу.
Побачите світ, охоплений війною. Пройдіть захоплюючу сюжетну кампанію, в якій глобальний конфлікт кровопролитний показаний від імені кількох несхожих персонажів.
Battlefield 1 (PC)
Battlefield 1 (PC)
Battlefield 1 (PC)

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Перегляди: 848 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.