» » » Ultimate Marvel vs. Capcom 3 (PC)

Ultimate Marvel vs. Capcom 3 (PC)

Ultimate Marvel vs. Capcom 3 (PC)
REL Date: 07.03.2017
Platform: PC
Game Type: Fighting
Protection: Steam
Release Type: Full DVD
Image Format: ISO
Languages: English, German, French, Italian, Spanish, Japanese
DL File Size: 2.49 GB

Ultimate Marvel vs Capcom 3 на PC з поліпшеною графікою і іншими доповненнями. Гравець зможе вибирати команду з 3-х персонажів і в будь-який момент перемикатися на потрібного героя. Метою поєдинку є перемогти всіх супротивників, знизивши шкалу здоров'я до мінімуму або, при закінченні часу залишитися з великим числом здоров'я. У грі налічується всього 48 персонажів (36 були в оригінальній грі і 12 нових).

• Нові бійці. У новій грі серії дебютує відразу дюжина легендарних героїв від світу коміксів і відеоігор. До команди студії Capcom приєднається Вергілій (Virgil), а також Фенікс Райт (Phoenix Wright), Немезіс (Nemesis), Страйдер (Strider) і Файрбранд (Firebrand). На стороні Marvel виступлять доктор Стрейндж (Doctor Strange), Примарний Гонщик (Ghost Rider), Соколине Око (Hawkeye) та інші. Загальна кількість учасників досягло вже півсотні.
• Наступний рівень. Бойова система істотно допрацьована і пропонує чималу кількість нових можливостей. Це найновіша і найдосконаліша версія серії.
• За різними правилами. На численні прохання шанувальників серії режим «Спостерігач» (Spectator) тепер став повноцінною частиною мережевої гри. Звичайно ж, додані і нові режими.
• Дайте місця для бійки. Список арен поповнився вісьмома новими майданчиками, а вже знайомі поля бою зазнали косметичного ремонту - цікаві сюрпризи чекають всіх учасників змагання, будь то давні фанати серії або новачки.
Ultimate Marvel vs. Capcom 3 (PC)
Ultimate Marvel vs. Capcom 3 (PC)
Ultimate Marvel vs. Capcom 3 (PC)

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Перегляди: 952 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.