» » » Warhammer: Dark Omen (1998/RUS)

Warhammer: Dark Omen (1998/RUS)

Warhammer: Dark Omen (1998/RUS)

Рік випуску: 1998
Жанр: Strategy (Real-time / Wargame) / 3D
Платформа: PC
Розробник: Mindscape Entertainment і Games Workshop
Видавець: Electronic Arts

Тип видання: піратка
Таблетка: Не потрібний
Інформація для відновлення: 3%
Мова інтерфейсу: Російська та англійська
Розмір: 717.73 MB

Опис:
Гра Warhammer: Dark Omen відноситься до жанру real time-стратегій і є продовженням гри Warhammer: Shadow of the Horned Rat. Це чиста wargame, тільки битви і нічого більше. Вам не потрібно займатися будівництвом бази, дослідженнями, транспортуванням військ, видобутком ресурсів і багатьма іншими атрибутами звичайних стратегій. У загальних рисах, ця гра схожа на свою попередницю і є її сюжетним продовженням. Крім сюжетної компанії є можливість спробувати свої сили в многопользовательском режимі.

Після повного винищення гігантських щурів - скейвенов, і деякого зниження в числі орків і гоблінів, мир і процвітання запанували в дружніх королівствах людей, гномів і ельфів. Але підйоми, як правило, чергуються зі спусками. І ось хмари знову згустилися над світом - мертві втомилися від своїх могил і вирішили повернутися у світ живих - навести там свій порядок, а заодно і встановити своє панування в усьому світі. А коли приходить час в черговий раз рятувати світ потрібен професіонал - людина-герой, який практично кожен день тільки порятунком і займається. Є така людина! Морган Бернхарт - капітан армії найманців "Grudgebringers", спеціаліст з приготування зеленого салату з орків, винищувач гоблінів, спустошник винних погребів і королівської скарбниці.

Вся механіка бою в грі дісталася у спадок від першої частини в практично незмінному вигляді. З підвищенням рівня збільшується або бойову майстерність, яка потуга, або кількість переносимих поранень. Рівень досвідченості загону показаний у вигляді черепів на панелі управління: рекрути, регулярні війська, досвідчені загони і ветерани.

Особливості гри:
Гра дуже хороша, все грамотно зроблено, битви цікаві і дуже різноманітні, вам не зустрінуться однакові або схожі місії. Warhammer Dark Omen має своєї непередаваною атмосферою, а так само досить великою популярністю. Рекомендується до ознайомлення всім любителям стратегій і просто зацікавився гравцям.

Системні вимоги:
16MB ram
DirectX 5
Win 95/98/Xp/7
Warhammer: Dark Omen (1998/RUS)

Warhammer: Dark Omen (1998/RUS)

Warhammer: Dark Omen (1998/RUS)

Перегляди: 949 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.