Counter-Strike 1.6 DNET v11.9 (2021/PC/RUS+UKR+ENG)

Counter-Strike 1.6 DNET v11.9 (2021/PC/RUS+UKR+ENG)

Counter-Strike DNET - совместный проект партнёрских команд, продвинутая модификация культового шутера. Сборка основана на официальном контенте, содержит 3 языковых локализации (Русский, Украинский, Английский), интегрирован патч русского чата, расширенное горячее меню, включено дополнительное оружие - базука, миниган, арбалет, коктейль Молотова, набор золотого оружия. Работает покупка НР, перевод денег, интернет-радио, салюты, викторина и множество необычных фич.
Детальніше Коментарі (1) Перегляди: 363

The Void (2014/ENG)

The Void (2014/ENG)
Вивчайте дивну, красиву і іноді психоделічну всесвіт. Гравітація ваш головний ворог. Один невірний крок-і все швидко закінчиться. Основна мета гри - навчити Вас почувати себе спокійно! Очистіть розум, блукайте всюди, насолоджуйтеся краєвидами, фарбами, формами і дивовижною музикою.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1573

Shadow Puppeteer (PC)

Shadow Puppeteer (PC)
Shadow Puppeteer - це пригодницький кооперативний пазл-платформер, що розповідає історію про Хлопчика і його Тіні, які разом подорожують по рівнях, вирішуючи головоломки і просуваючись вперед.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 884

Schrödinger’s Cat And The Raiders Of The Lost Quark (PC)

Schrödinger’s Cat And The Raiders Of The Lost Quark (PC)
Schrödinger's Cat - це веселий, ексцентричний, шалений і яскравий платформер з купою головоломок, дії якого розгортаються в унікальному світі квантової фізики. Колишнє колись схожим на парк розваг місце тепер наповнений лептонами, злодійкуватими глюонами і величезними нерухомими бозонами. Зоопарк заблокований, і для вирішення проблеми викликані екстрені служби. Екстрені служби? Кот Шредінгер, звичайно ж!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 809

Boo Bunny Plague (PC)

Boo Bunny Plague (PC)
Boo Bunny Plague - Зайчик і його друзі Ганна, Фей і Сержант відправляються в захоплюючу подорож з метою заробити грошей на покупку власного ремонтного модуля. Саме на цих подіях зав'язана основна сюжетна лінія гри. Зайчик - це іграшковий робот у вигляді кролика, який отримав шанс знайти себе в цьому світі, після того як вбудовані в нього вірус змінив його штучний інтелект. Опинившись у шкурі кролика-робота ви, разом зі своїми товаришами зможете розслідувати безліч цікавих справ, які без сумніву здадуться цікавими. Динамічні битви а також різноманітність озброєння не дадуть вам засумувати.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 861

Super Comboman (PC)

Super Comboman (PC)
Super Comboman - двовимірний платформер з елементами файтинга. В Super Comboman гравці повинні подолати 16 рівнів взявши на себе роль Страгглза, комічного персонажа з незвичайними вміннями.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 836

Robot Rescue Revolution (PC)

Robot Rescue Revolution (PC)
Rescue Robot Revolution - логічна гра, де вам належить рятувати роботів, які застрягли всередині лабіринту. А це не так вже й просто, тому що їх шлях будуть перегороджувати різні перешкоди, для подолання яких доведеться поламати голову.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 956

Trials Fusion: Riders of the Rustlands (PC)

Trials Fusion: Riders of the Rustlands (PC)
Trials Fusion - створена за класичними канонами платформна гонка нового покоління. Ігровий процес Trials Fusion зберігає вірність традиціям полюбилася багатьом серії - це нескінченні змагання в класичних і нових ігрових режимах. Пориньте в нескінченний потік гоночних змагань в неймовірному світі Trials Fusion. Покажіть все, на що здатні, долаючи перешкоди і злітаючи вгору на трамплінах в спробах побити рекорди кращих гонщиків світу. Неважливо, чи проходите ви трасу поодинці, змагаєтеся з друзями або берете участь в глобальному турнірі - в навколишньому вас світі завжди панує дух змагання. При цьому гонки на офіційних трасах - це лише початок. Тих, хто має намір підкорювати все нові і нові божевільні траси, чекає багатий світ користувальницьких треків, створених самими винахідливими і умілими авторами. Довгострокова підтримка ігри і регулярне додавання до неї нових функцій і контенту дозволять ще більше розширити всесвіт Trials і невпинно радувати гравців новими незвичайними випробуваннями.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1036

MouseCraft (PC)

MouseCraft (PC)
MouseCraft - це класичний пазл, в якому вам належить провести групу мишей до бажаного шматочка сиру. Але не все так просто, так як ви не зможете напряму керувати вашими підопічними, замість цього вам треба буде взаємодіяти з навколишніми об'єктами, начебто блоків сильно нагадують такі з Тетрису, які будуть звалюватися з стелі на рівень. У режимі кампанії вам належить пройти цілих 50 рівнів, використовуючи кмітливість і знаходячи різні шляхи через різного роду перешкоди, щоб дістатися до заповітної мети, попутно перемігши різноманітних ворогів. У грі також буде присутній список лідерів і повномасштабний творець рівнів.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 874

ZAMB! Biomutant Extermination (2014/ENG)

ZAMB! Biomutant Extermination (2014/ENG)
Під вашим керівництвом два спеціальних агента виконують завдання на секретній астероїдної базі божевільного вченого, борючись з орди безжальних мутантів. Задирака Кай відмінно володіє навичками рукопашного бою та зброєю масового ураження, а природжений тактик Хром спеціалізується на стрільбі і проектуванні оборонних систем. Розвивайте навички своїх підопічних, щоб пройти всі 24 епізодів з постійно зростаючою складністю. Ви віддаєте перевагу спочатку бити, а потім ставити питання? Або, може бути, вам подобається хитрістю заманити в пастку ворогів і накривати потужними залпами заздалегідь розставлених турелей?
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 946
Назад Вперед