Strike Suit Zero - Director's Cut 1.0 (2014/RUS/ENG) RePack Audioslave

Strike Suit Zero - Director's Cut 1.0 (2014/RUS/ENG) RePack Audioslave

В 2299 году бушует межгалактическая война. Чтобы спасти Землю от разрушения, вы должны взять управление над Strike Suit — революционным космическим истребителем, который способен трансформировать в смертоносную боевую космическую броню.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 757

Faery Legends of Avalon (2011/ENG)


Faery: Legends of Avalon - игра жанра РПГ от студии Spiders. Разработчики обещают уникальный и оригинальный проект, в котором игроку предстоит управлять эльфом или фаери. Персонаж будет менять свой внешний вид по мере прохождения проекта.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1153

Drakensang Phileasson's Secret (2011/ENG)


Drakensang: Phileasson's Secret – продолжение популярной серии ролевых игр Drakensang. Филеассон – один из главных персонажей во вселенной Drakensang, и его история стала популярна среди фанатов.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1112

The Last Remnant v 1.1 (2009/Rus/RePack by Snoopak96)

The Last Remnant v 1.1 (2009/Rus/RePack by Snoopak96)

The Last Remnant - рольова гра, в якій вас чекає принципово нова система атаки, за підтримки якої ви зможете взяти участь у великих битвах. Історія подій така: одне століття до нинішніх подій люди увійшли в союз з Remnants - магічними представники канула в небуття ери, які непріривного підтримували баланс в світі. Але після того, як намітився розкол між правителями і підлеглими цього світу, Remnants перестали виконувати своє завдання. На тих землях, де до цього панував мир, потекли криваві річки. Після століття після цього і починається ваш шлях ...
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1177

Crysis 2 (2011/MULTI5/BETA)

Crysis 2 (2011/MULTI5/BETA)


Світ потрясла серія екологічних катастроф, і людство знаходиться на межі вимирання. Інопланетяни повернулися з твердим наміром стерти людину з поверхні землі і почали при цьому з одного з найбільш культових земних міст. Вулиці Нью-Йорка наповнили інопланетні загарбники, і хвиля ожилих кошмарів поступово захльостує місто і його жителів. Міські комунікаційні системи зруйновані, будівлі лежать в руїнах.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1134

Fahrenheit (2006/RUS/RePack by R.G. Repacker`s)

Fahrenheit (2006/RUS/RePack by R.G. Repacker`s)


Рядовий співробітник нью-йоркського банку вбиває в туалеті іст-ендской забігайлівки абсолютно незнайомого чоловіка. Нічого незвичайного для міста, в якому вбивства відбуваються щодня ... якби не одне але. Лукас Кейн не хотів вбивати цієї людини. Він бачив і усвідомлював, що відбувається, але нічого не міг з собою вдіяти. І більше всього на світі йому хочеться дізнатися, що змусило його зробити вбивство. Розслідує злочин Карлу Валенти також цікавить це питання: звичайне на перший погляд справа виявляється куди складніше, ніж можна було припустити ...
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1320