LEGO Worlds (PC)

LEGO Worlds (PC)
Створіть все про що ви мріяли не побоюючись того, що випадково наступите на детальку LEGO лежить на підлозі. На додаток до будівництва можна шукати скарби, досліджувати різні світи і збирати свою колекцію блоків. Виконуйте завдання, щоб розблокувати його особистий транспорт, літайте на космічній ракеті між світами - і все це за 1899 р. (Ціна може відрізнятися в залежності від регіону проживання).
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 969

Homefront: The Revolution (PC)

Homefront: The Revolution (PC)
Події гри розгортаються в Філадельфії ... чотири роки жорстокої військової окупації не пройшли даром: опір здалося, а сили Північної Кореї продовжують правити бал. Безпілотники і броньовані патрулі тримають населення в "їжакових рукавицях", знищуючи будь-яке інакомислення. Колись горді громадяни вільної держави змушені співпрацювати з новою владою для того, щоб вижити.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1147

RESIDENT EVIL 7 biohazard (PC)

RESIDENT EVIL 7 biohazard (PC)
Resident Evil 7 biohazard - Це повернення до витоків і той же час щось зовсім інше - незвідане, таємниче ... Починається нова епоха в розвитку інтерактивних трилерів.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 692

Rocketbirds 2 Evolution (PC)

Rocketbirds 2 Evolution (PC)
Крутосваренние виявляється втягнутим в таємничий і зловісний план пінгвіна під назвою «Part 1: The Cockup», а тим часом пернаті коммандос в рамках кампанії «Part 2: The Rescue» формують надефективну ударний загін, щоб визволити бранців з глибокого тилу ворога. Можна грати одночасно в обидві частини, сюжетні лінії яких зійдуться в грандіозній фіналі повної історії еволюції.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 550

Torment: Tides of Numenera (PC)

Torment: Tides of Numenera (PC)
Torment: Tides of Numenera - ідейний спадкоємець грандіозної і всіма улюбленої саги Planescape: Torment. Це розрахована на одного користувача, ізометрична, сюжетно-орієнтована рольова гра, події якої відбуваються у всесвіті Нуменера, створеної Монте Куком. Розробкою Torment: Tides of Numenera займаються автори Planescape: Torment і Wasteland 2. Пліч-о-пліч з вами стануть незвичайні супутники. Їх цілі і прагнення можуть як допомогти вам, так і нашкодити. Але, так чи інакше, вам доведеться об'єднати сили, щоб врятуватися від стародавнього всесильного створення ...
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 413

theHunter: Call of the Wild (PC)

theHunter: Call of the Wild (PC)
theHunter: Call of the Wild - найбільш реалістичний на сьогоднішній день симулятор полювання. Пориньте в яскравий світ дикої природи і познайомтеся з його численними мешканцями: від витончених оленів до значних зубрів, від незліченних пташиних зграй до дрібних лісових комашок. Перед вами 13 тис. Гектарів ігрового простору, кожен сантиметр якого створений за допомогою революційної технології Apex, в яку її творці - Avalanche Studios - вклали десятирічний досвід розробки вибухових бойовиків. Крім атмосферної гри в одиночному режимі, theHunter: Call of the Wild включає в себе унікальні режими мережевої гри - як кооперативні, так і змагальні - для 2-8 гравців. Відправляйтеся на полювання з друзями і похваліться своїми досягненнями!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 816

JUJU (PC)

JUJU (PC)
JUJU - кооперативний інді-платформер від творців таких відомих проектів, як Shadow Warrior і Hard Reset. Разом з головними героями гри, малою пандою по імені Juju і його кращим другом-ящером Peyo, вам належить відправитися в небезпечну подорож, щоб перемогти давнє зло і врятувати захопленого темними силами батька Juju. Барвистий незвичайний візуальний стиль, секрети і колекційні предмети, епічні битви з босами і доброзичливий мультиплеер додаються.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 958

Flyhunter Origins (PC)

Flyhunter Origins (PC)
Flyhunter Origins - барвистий інді-платформер з захоплюючим сюжетом і дивакуватим інопланетянином по імені Зак у головній ролі. Він працює прибиральником на космічному кораблі The Frog, який під час чергової місії терпить крах і падає на Землю, втрачаючи вкрай важливий вантаж - екзотичних комах. Тепер, схоже, лише незграбний Зак той єдиний, хто зможе виправити ситуацію і повернути все на свої місця.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 907

Game of Thrones - A Telltale Games Series: Episode 1 (PC)

Game of Thrones - A Telltale Games Series: Episode 1 (PC)
Game of Thrones: A Telltale Games Series - Дія гри розвернеться у часовому проміжку між фіналом третього і початком п'ятого сезону телевізійного серіалу. Будинок Форрестер - одна з впливових сімей, чия резиденція розташована на півночі Вестероса. Вони є васалами Старков, найсильнішого будинку Півночі. Головними героями гри стануть п'ять героїв, так або інакше пов'язаних з будинком Форрестер. За словами розробників, розповідь буде схоже на серіал і книгу: кожен персонаж побачить історію з різних точок.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1183

The Raven: Legacy of a Master Thief Digital Deluxe Edition (PC)

The Raven: Legacy of a Master Thief Digital Deluxe Edition (PC)
The Raven: Legacy of a Master Thief Digital Deluxe Edition - це захоплююча кримінальне пригода довжиною в три епізоди від творців незабутньою The Book of Unwritten Tales. Повний несподіваних сюжетних поворотів, цей квест занурить гравця в заплутану історію, яка увібрала в себе всі найкращі риси детективних романів.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 827
Назад Вперед