Counter-Strike 1.6 Dnet v10.8 (2017/PC/RUS)

Counter-Strike 1.6 Dnet v10.8 (2017/PC/RUS)

Counter-Strike 1.6 - культовый многопользовательский шутер от первого лица, появившийся много лет назад, изначально как модификация игры Half-Life, но сих пор остается самой популярной стрелялкой и в то же время серьезной профессиональной турнирной кибердисциплиной. Сборка основана на официальном контенте, полностью русифицирована, интегрирован патч русского чата, включено расширенное горячее меню, оптимальные игровые настройки, полностью отсутствует реклама. Сборка стабильно работает на всех версиях Windows.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1327

LEGO Worlds (PC)

LEGO Worlds (PC)
Створіть все про що ви мріяли не побоюючись того, що випадково наступите на детальку LEGO лежить на підлозі. На додаток до будівництва можна шукати скарби, досліджувати різні світи і збирати свою колекцію блоків. Виконуйте завдання, щоб розблокувати його особистий транспорт, літайте на космічній ракеті між світами - і все це за 1899 р. (Ціна може відрізнятися в залежності від регіону проживання).
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1103

Homefront: The Revolution (PC)

Homefront: The Revolution (PC)
Події гри розгортаються в Філадельфії ... чотири роки жорстокої військової окупації не пройшли даром: опір здалося, а сили Північної Кореї продовжують правити бал. Безпілотники і броньовані патрулі тримають населення в "їжакових рукавицях", знищуючи будь-яке інакомислення. Колись горді громадяни вільної держави змушені співпрацювати з новою владою для того, щоб вижити.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1272

RESIDENT EVIL 7 biohazard (PC)

RESIDENT EVIL 7 biohazard (PC)
Resident Evil 7 biohazard - Це повернення до витоків і той же час щось зовсім інше - незвідане, таємниче ... Починається нова епоха в розвитку інтерактивних трилерів.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 820

Rocketbirds 2 Evolution (PC)

Rocketbirds 2 Evolution (PC)
Крутосваренние виявляється втягнутим в таємничий і зловісний план пінгвіна під назвою «Part 1: The Cockup», а тим часом пернаті коммандос в рамках кампанії «Part 2: The Rescue» формують надефективну ударний загін, щоб визволити бранців з глибокого тилу ворога. Можна грати одночасно в обидві частини, сюжетні лінії яких зійдуться в грандіозній фіналі повної історії еволюції.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 754

Torment: Tides of Numenera (PC)

Torment: Tides of Numenera (PC)
Torment: Tides of Numenera - ідейний спадкоємець грандіозної і всіма улюбленої саги Planescape: Torment. Це розрахована на одного користувача, ізометрична, сюжетно-орієнтована рольова гра, події якої відбуваються у всесвіті Нуменера, створеної Монте Куком. Розробкою Torment: Tides of Numenera займаються автори Planescape: Torment і Wasteland 2. Пліч-о-пліч з вами стануть незвичайні супутники. Їх цілі і прагнення можуть як допомогти вам, так і нашкодити. Але, так чи інакше, вам доведеться об'єднати сили, щоб врятуватися від стародавнього всесильного створення ...
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 523

theHunter: Call of the Wild (PC)

theHunter: Call of the Wild (PC)
theHunter: Call of the Wild - найбільш реалістичний на сьогоднішній день симулятор полювання. Пориньте в яскравий світ дикої природи і познайомтеся з його численними мешканцями: від витончених оленів до значних зубрів, від незліченних пташиних зграй до дрібних лісових комашок. Перед вами 13 тис. Гектарів ігрового простору, кожен сантиметр якого створений за допомогою революційної технології Apex, в яку її творці - Avalanche Studios - вклали десятирічний досвід розробки вибухових бойовиків. Крім атмосферної гри в одиночному режимі, theHunter: Call of the Wild включає в себе унікальні режими мережевої гри - як кооперативні, так і змагальні - для 2-8 гравців. Відправляйтеся на полювання з друзями і похваліться своїми досягненнями!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 996

JUJU (PC)

JUJU (PC)
JUJU - кооперативний інді-платформер від творців таких відомих проектів, як Shadow Warrior і Hard Reset. Разом з головними героями гри, малою пандою по імені Juju і його кращим другом-ящером Peyo, вам належить відправитися в небезпечну подорож, щоб перемогти давнє зло і врятувати захопленого темними силами батька Juju. Барвистий незвичайний візуальний стиль, секрети і колекційні предмети, епічні битви з босами і доброзичливий мультиплеер додаються.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1180

Flyhunter Origins (PC)

Flyhunter Origins (PC)
Flyhunter Origins - барвистий інді-платформер з захоплюючим сюжетом і дивакуватим інопланетянином по імені Зак у головній ролі. Він працює прибиральником на космічному кораблі The Frog, який під час чергової місії терпить крах і падає на Землю, втрачаючи вкрай важливий вантаж - екзотичних комах. Тепер, схоже, лише незграбний Зак той єдиний, хто зможе виправити ситуацію і повернути все на свої місця.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1047

Game of Thrones - A Telltale Games Series: Episode 1 (PC)

Game of Thrones - A Telltale Games Series: Episode 1 (PC)
Game of Thrones: A Telltale Games Series - Дія гри розвернеться у часовому проміжку між фіналом третього і початком п'ятого сезону телевізійного серіалу. Будинок Форрестер - одна з впливових сімей, чия резиденція розташована на півночі Вестероса. Вони є васалами Старков, найсильнішого будинку Півночі. Головними героями гри стануть п'ять героїв, так або інакше пов'язаних з будинком Форрестер. За словами розробників, розповідь буде схоже на серіал і книгу: кожен персонаж побачить історію з різних точок.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1304
Назад Вперед