Never Alone (PC)

Never Alone (PC)
REL Date: 18.11.2014
Platform: PC
Game Type: Action, Adventure
Protection: Steam
Image Format: ISO
Language: Russian, English, German, French, Italian, Spanish, Japanese, Korean, Portuguese-Brazil
DL File Size: 1.76 GB

Never Alone - це атмосферна головоломка-платформер для 1 або 2 гравців, у створенні якої брав участь корінний народ Аляски. Вона дозволяє заглибитися в старовинні перекази Арктичного племені инупиатов і дарує неоціненний ігровий досвід. Це історія про Кунууксаюка. Історія про нескінченної хуртовини, що загрожувала загибеллю нашому народу. Історія про небезпечну подорож на крижаному краю світу. Історія про відвагу і справжню дружбу.

Особливості гри Never Alone:

Можливість перемикання між обома персонажами. Разом вони повинні долати перешкоди і вирішувати головоломки - кожен з них володіє унікальними навичками і здібностями. Другий гравець може в будь-який момент вступити в локальну спільну гру.
Досліджуй небезпечні простори Арктики, від тундри і прибережних сіл до крижин і загадкового лісу. Приготуйся зустрітися зі штормовими вітрами, хуртовинами та оманливими горами.
Зустрічай дивовижних героїв инупиатского фольклору: Человекоубийцу, маленьких чоловічків, духів-помічників, Людини-хуртовина і багатьох інших. Щоб гра Never Alone вийшла достовірної, створювати її допомагали старші та билин корінного народу Аляски.
Послухай історію про Кунууксаюка у виконанні оповідача з племені инупиатов на їх рідній мові - такого ще не було ні в одній відеогрі.
Разблокируй спеціальні видеоэкскурсы, записані громадою инупиатов, щоб доторкнутися до їх переказами, мудрості і життєвим поглядам.
Never Alone (PC)
Never Alone (PC)

Перегляди: 657 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.