» » » Rocketbirds 2 Evolution (PC)

Rocketbirds 2 Evolution (PC)

Rocketbirds 2 Evolution (PC)
REL Date: 26.01.2017
Platform: PC
Game Type: Action, Adventure, Indie
Protection: Steam
Image Format: ISO
Language: English, German, French, Italian, Spanish, Dutch, Japanese, Korean, Portuguese-Brazil, Simplified Chinese, Traditional Chinese
DL File Size: 4.26 GB

Крутосваренние виявляється втягнутим в таємничий і зловісний план пінгвіна під назвою «Part 1: The Cockup», а тим часом пернаті коммандос в рамках кампанії «Part 2: The Rescue» формують надефективну ударний загін, щоб визволити бранців з глибокого тилу ворога. Можна грати одночасно в обидві частини, сюжетні лінії яких зійдуться в грандіозній фіналі повної історії еволюції.

Гравці опиняться в крутому бойовику в форматі «вид збоку» і зіткнуться лицем до лиця з безліччю злісних пінгвінів, космічних сов та іншої дичиною. Для цього доведеться задіяти весь арсенал реактивних ранців і новітнього «антікудахтающего» озброєння.

Головні особливості Rocketbirds 2: Evolution:

• Кінематографічний пригодницький ігровий екшн з елементами головоломки і реактивними ранцями в кампанії «Part 1: The Cockup».
• Більше 100 видів зброї і екіпіровки, які можна покращувати, а також різні персонажі, яких можна задіяти в відповідних місіях кампанії «Part 2: The Rescue».
• У мережевий кампанії «Part 2: The Rescue» можуть брати участь до 4 гравців з можливістю підключення і відключення без порушення ігрового процесу, а також можна битися в міні-грі один проти одного.
• Оригінальний саундтрек від New World Revolution.
Rocketbirds 2 Evolution (PC)
Rocketbirds 2 Evolution (PC)
Rocketbirds 2 Evolution (PC)

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Перегляди: 587 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.