» » » RESIDENT EVIL 7 biohazard (PC)

RESIDENT EVIL 7 biohazard (PC)

RESIDENT EVIL 7 biohazard (PC)
REL Date: 29.01.2017
Platform: PC
Game Type: Action, Adventure
Protection: Steam
Image Format: ISO
Language: English, Russian, French, Italian, German, Spanish, Polish, Japanese, Portuguese-Brazil, Simplified Chinese, Traditional Chinese
DL File Size: 20.80 GB

Resident Evil 7 biohazard - Це повернення до витоків і той же час щось зовсім інше - незвідане, таємниче ... Починається нова епоха в розвитку інтерактивних трилерів.

Місце дії Resident Evil 7 - покинута плантація десь на території Америки. Час дії - незабаром після подій Resident Evil 6. Вперше в номерному випуску серії гравцям належить пізнавати лякаючий і небезпечний світ, використовуючи вид від першої особи. Додайте до цього неймовірну реалістичність і класичні елементи хоррору - напружену атмосферу, щедро вимішана страхом смерті, і відчайдушні пошуки шляху геть з ожилого кошмару.

ОСОБЛИВОСТІ ГРИ
Resident Evil знову знаходить класичні риси: в напруженій атмосфері постійної небезпеки вам належить вивчати навколишній світ, повний загадок і таємниць. Разом з тим гра готова запропонувати абсолютно нові геймплейні механіки.
Перехід до виду від першої особи кожну історію робить особливо лякає, а фотореалістична графіка і підтримка PlayStation VR надають холодить кров хоррору максимальну достовірність.
Resident Evil 7 biohazard створюється на основі абсолютно нового движка Capcom, що підтримує віртуальну реальність. Завдяки новітнім технологіям гра стає лякаюче реальною.
RESIDENT EVIL 7 biohazard (PC)
RESIDENT EVIL 7 biohazard (PC)
RESIDENT EVIL 7 biohazard (PC)

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Перегляди: 725 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.