» » » Homefront: The Revolution (PC)

Homefront: The Revolution (PC)

Homefront: The Revolution (PC)
REL Date: 06.03.2017
Platform: PC
Game Type: Action, Adventure
Protection: Steam
Release Type: Full DVD
Image Format: ISO
Languages: English, Russian, German, French, Italian, Spanish, Czech, Japanese, Polish, Portuguese-Brazil
DL File Size: 57.86 GB

Події гри розгортаються в Філадельфії ... чотири роки жорстокої військової окупації не пройшли даром: опір здалося, а сили Північної Кореї продовжують правити бал. Безпілотники і броньовані патрулі тримають населення в "їжакових рукавицях", знищуючи будь-яке інакомислення. Колись горді громадяни вільної держави змушені співпрацювати з новою владою для того, щоб вижити.

На тлі всього це безчинства і беззаконня з боку Північної Кореї, в Філадельфії народжується новий осередок Опору, готова будь-якими способами зупинити окупантів і відстояти свої права і свободу. Візьміть на себе роль нового героя серії Ітана Бреді, очоліть загін партизан і влаштуєте справжнє полювання на північнокорейських солдатів.

Особливості гри Homefront: The Revolution:
Величезний світ. Всі події і сюжетні повороти гри розгортаються в одному з найстаріших міст США, Філадельфії, ретельно відтвореному командою Deep Silver Dambuster Studios на потужному графічному движку CryEngine.
Партизанська війна. Навчіться мистецтву партизанської війни: готуйте засідки на корейських окупантів, використовуйте хитрі прийоми і беріть участь в захоплюючих перестрілках.
Опрацьована система кастомізації і налаштування зброї. Зберіть зброю з підручних засобів і виберіть приціли, рукоятки і інший обвіс, в залежності від поставлених завдань, наявних деталей і вашого особистого смаку.
Побудуйте опір. Зберіть навколо себе соратників, організуйте опір і не дайте корейському загарбникові перемогти.
Розпаліть вогонь революції. Епічність користувача кампанія оповідає про історію другої війни за незалежність. Динамічно розвивається світ реагує на всі ваші дії: створюйте бази і конспіративні квартири, захоплюйте контрольні точки і арсенали противника. Звільніть Філадельфію від гніту корейської армії.
Кооперативний режим гри для 4 гравців. Об'єднаєтеся зі своїми друзями, створіть власні осередки опору і станьте героями революції.
Homefront: The Revolution (PC)
Homefront: The Revolution (PC)
Homefront: The Revolution (PC)

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Перегляди: 1169 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.