LEGO Worlds (PC)

LEGO Worlds (PC)
REL Date: 07.03.2017
Platform: PC
Game Type: Adventure
Protection: Steam
Release Type: Full DVD
Image Format: ISO
Languages: English, Russian, German, French, Spanish, Danish, Italian, Turkish, Japanese, Polish, Portuguese-Brazil, Simplified Chinese, Dutch, Traditional Chinese, Arabic, Czech, Hungarian, Korean, Portuguese, Swedish
DL File Size: 2.09 GB

Створіть все про що ви мріяли не побоюючись того, що випадково наступите на детальку LEGO лежить на підлозі. На додаток до будівництва можна шукати скарби, досліджувати різні світи і збирати свою колекцію блоків. Виконуйте завдання, щоб розблокувати його особистий транспорт, літайте на космічній ракеті між світами - і все це за 1899 р. (Ціна може відрізнятися в залежності від регіону проживання).

У світах LEGO Worlds все побудовано з блоків LEGO, гравець може змінювати ландшафт на свій розсуд, а також населяти локації модельки з конструктора. Для установки доступні як готові споруди, так і можливість використовувати різні блоки. Для пересування по світу можна використовувати як звичайні машини і тварин, так і більш модні вертольоти, мотоцикли і навіть дракона.

Злі і добрі персонажі, безліч скарбів, редактор світів, ландшафту, багата кастомизация персонажа, непоганий вибір зброї, сучасні та класичні набори LEGO з реального світу, кооперативна гра і багато іншого чекає вас. Розробники планують додавати в LEGO Worlds нові блоки, світи і підтримувати свій проект різними оновленнями.
LEGO Worlds (PC)
LEGO Worlds (PC)
LEGO Worlds (PC)

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Перегляди: 1001 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.