Counter-Strike 1.6 DNET v11.0 (2017/PC/RUS)

Counter-Strike 1.6 DNET v11.0 (2017/PC/RUS)

Counter-Strike 1.6 (сборка 31 августа 2017 г.) - культовый многопользовательский шутер от первого лица, появившийся много лет назад, изначально как модификация игры Half-Life, но сих пор остается самой популярной стрелялкой и в то же время серьезной профессиональной турнирной кибердисциплиной. Сборка основана на официальном контенте, полностью русифицирована, интегрирован патч русского чата, включено расширенное горячее меню, оптимальные игровые настройки, полностью отсутствует реклама. Сборка стабильно работает на всех версиях Windows.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 863

Gunswords - Комнатные солдатики (2014/PC/RUS)

Gunswords - Комнатные солдатики (2014/PC/RUS)
Gunswords - це багатокористувацька покрокова стратегія. Тобто TBS. У сенсі Turn-Based Strategy. Так, по суті ми дійсно тактична гра. З усіма витікаючими. І можливістю відчути себе командиром першокласних бійців, і ймовірністю порубати всіх супротивників, і необхідністю думати-думати-думати, в сенсі, стратегію ведення бою розробляти, не дарма ж ми TBS-му звемося. Але слідувати загальноприйнятим канонам жанру, не відступаючи ані на йоту від азбучних істин нам не особливо посміхається. Нам важливий фан. Ваш фан. Нам важливо, щоб Вам, наші дорогі гравці, було по-справжньому цікаво з нами. Щоб Ви ні на секунду не пошкодували про час, проведений з «GunSwords». Тому ми вийшли такими... якими вийшли. Щиро сподіваємося на те, що у Вашій особі ми отримаємо хороших друзів, які разом з нами, рука об руку, меч об меч, пройдуть нелегкий шлях тестів-апдейтів-фичерингов-та інших-інших-інших ігрових реалій. Приєднуйтесь, грайте, боріться, рубитесь, воюйте. Битва тільки починається!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1003

Lost Paradise [v.0.30.1.2514] (2013/PC/RUS)

Lost Paradise [v.0.30.1.2514] (2013/PC/RUS)
Lost Paradise - розрахована на багато користувачів гра від студії LP Game, яка є сумішшю жанрів RPG і покрокової стратегії. Дія Lost Paradise розвивається на багатостраждальній планеті Земля, яка піддалася атаці інопланетної раси Странніков - істот, подібних до людей, але такими, по суті, не є. Розвинена цивілізація Мандрівників давно вийшла на простори космосу і встигла захопити безліч планет, розширюючи тим самим свій життєвий простір. Діють вони за одним і тим же принципом - прилітають на орбіту варварської, з їх точки зору, планети, після чого спустошують її гігантськими енергетичними променями зі своїх космічних кораблів. Не уникла нашестя інопланетян і земна раса.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1006

Світ танків Моди / Збірка модов від YelloSOFT для 0.8.10 (2014) Rus

Світ танків Моди / Збірка модов від YelloSOFT для 0.8.10 (2014) Rus
Перед вами розширена версія модпака YelloSOFT до патчу 0.8.10. До нього увійдуть кілька вже знайомих вам модів (Оленемер, Білі Трупи Танків, Покращений Зум.) Плюс вас чекає кілька новинок, які з'явилися тільки в цьому модпаке.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1171

Sоul оf thе Ultimаte Nаtiоn (2011/RUS)

Sоul оf thе Ultimаte Nаtiоn (2011/RUS)

На відміну від багатьох корейських MMO, в яких доводиться вбивати монстрів на сніданок, обід і вечерю, отримуючи за це жалюгідні крихти досвіду, Sоul оf thе Ultimаte Nаtiоn грамотно поєднує виконання квестів і звичайну прокачування.
Детальніше Коментарі (1) Перегляди: 1225

Sіlkrоаd Оnlinе (2012/RUS)

Sіlkrоаd Оnlinе (2012/RUS)

Sіlkrоаd Оnlinе - це онлайнова рольова онлайн гра, яка перенесе вас у часи стародавнього Китаю, Європи і Близького Востока.Тогда Великий шовковий шлях був основний ниткою, що сполучає Європу та Азію в двох основних аспектах - торговому та культурному. Ниткою, що канула в історію разом з її гучного славою, дивними пригодами і легендарними героями. Світ Sіlkrоаd Оnlinе, на відміну від інших онлайн ігор, дуже мінливий. Тут торговці шукають удачу, в той час, як злодії прагнуть позбавити їх всього заробленого. Але на боротьбу зі злом встають мисливці, захищаючи чесних людей від хвиль насилия.Жизнь шовкового шляху постійно кипить, завдяки зіткнення інтересів різних ігрових класів. Це робить SilkroadOnline по-справжньому живий і непередбачуваною.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1053

Атлантика (2008/RUS)

Атлантика (2008/RUS)

«Атлантика» - це єдина у своєму роді глобальна багатокористувацька гра, де гравцеві пропонується управляти не одним героєм, а цілою армією, і брати участь в покрокових тактичних боях в дусі класичних стратегічних серій «Герої Меча і Магії» і Послідовниками. Одна з найбільших загадок людства - пошуки зниклого континенту Атлантиди. А коли ти-замислювався, чи існував він насправді? Що послужило причиною загибелі найрозвиненішою цивілізації стародавнього світу? Як би могла розвиватися історія Землі, якщо б атланти не згинули в безодні морський? І найголовніше - що, якщо нащадки атлантів досі живуть серед нас? Відкрий для себе дивний і прекрасний світ «Атлантики». Поринь в лавину пригод - подружись з духами і бийтесь із чудовиськами, зустрінься з давніми героями і сучасними знаменитостями, стань королем і створи свою власну державу, переможи Темряву і знайди шлях до втраченої Атлантиді! Тільки тут тобі випаде можливість зустрітися з єгипетської цариці Нефертіті, англійською стрільцем Вільгельмом Теллем, мандрівником Марко Поло, легендарним коміком Чарлі Чапліном і багатьма іншими не менш великими особистостями. Збери свою армію, пройдись по шляху героя, розгадай таємницю могутності і загибелі Атлантиди. Ворота відкриті - твій хід!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1152

Prіmе wоrld v. 9.5.1 (2012|Rus|L)

Prіmе wоrld v. 9.5.1 (2012|Rus|L)

Ргіме wоrld виводить жанр RPG Strategy на новий рівень - розвивай своїх бійців не тільки на полі битви, але і у власному замку, підбираючи і створюючи смертоносні комбінації з умінь, які потім будуть використані в битві. Неймовірна кількість талантів дозволяє кожному зібрати унікального персонажа під свій стиль гри.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1007

Unparalleled Devil (2012/RUS)

Unparalleled Devil (2012/RUS)

Unparalleled Devil - безкоштовна клієнтська MMORPG онлайн гра, що оповідає про міфах та легендах Стародавнього Китаю, бойових мистецтвах і незабутні пригоди. Вас чекають 2 континенту і більше 40 барвистих локацій, цікаві квести і завдання, PvP-битви з іншими гравцями по всьому світу, широкий вибір зброї, броні і ресурсів для розвитку персонажа і його подальшої прокачування. Ви можете вибрати навчання в одній з трьох шкіл бойових: Воїн, Астромант і Ловецький, де отримаєте необхідні знання для успішного проходження гри. Онлайн-екшен представлений трьома класами, створюючи приємне відчуття ностальгії, коли акцент робився на ідеальному ігровому балансі. Кожна з трьох шкіл бою (Воїн, Ловецький, Астромант) відкриває можливості для розвитку в рамках збройових гілок талантів. Представники різних фракцій можуть битися один з одним, заробляючи окуляри доблесті і заважаючи ворогам виконувати завдання. Що стосується PvE, то в «Unparalleled Devil - Мистецтво Війни» гравців чекають нові типи завдань, які покликані урізноманітнити класику жанру рольових онлайн ігор.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 964

Planetside 2 (2012/ENG)

Planetside 2 (2012/ENG)

PlanetSide 2 є продовженням багатокористувацького шутера PlanetSide. Гра увібрала в себе все найкраще з оригіналу - масові багатокористувацькі битви, величезні континенти, напружені наземні та повітряні бої - і додала нові функції, характерні жанрами FPS і MMO. Це велике дерево навичок, класова система персонажів, можливість налаштувати свого солдата, зброю і транспортні засоби, і багато іншого.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1081
Назад Вперед