» » » Sіlkrоаd Оnlinе (2012/RUS)

Sіlkrоаd Оnlinе (2012/RUS)

Sіlkrоаd Оnlinе (2012/RUS)

Sіlkrоаd Оnlinе - це онлайнова рольова онлайн гра, яка перенесе вас у часи стародавнього Китаю, Європи і Близького Востока.Тогда Великий шовковий шлях був основний ниткою, що сполучає Європу та Азію в двох основних аспектах - торговому та культурному. Ниткою, що канула в історію разом з її гучного славою, дивними пригодами і легендарними героями. Світ Sіlkrоаd Оnlinе, на відміну від інших онлайн ігор, дуже мінливий. Тут торговці шукають удачу, в той час, як злодії прагнуть позбавити їх всього заробленого. Але на боротьбу зі злом встають мисливці, захищаючи чесних людей від хвиль насилия.Жизнь шовкового шляху постійно кипить, завдяки зіткнення інтересів різних ігрових класів. Це робить SilkroadOnline по-справжньому живий і непередбачуваною.

Рік випуску: 2012
Жанр: MMORPG
Розробник: Joymax
Издатель: Astrum Online
Платформа: PC

Тип видання: ліцензія
Мова інтерфейсу: російська
Мова озвучення: російська
Таблетка: не потрібно
Розмір: 986 Mb

Особливості:
- Світ чудес. У Sіlkrоаd Оnlinе представлені три частини світу: Європа на заході, Китай на сході і вигадана Арабська імперія. Сюжет гри заснований на культурній спадщині Європи, Китаю і мусульманського світу.
- Система завдань. Епізодична модель сценарію створена на основі легенд і міфів різних країн. Сюди входять і арабська «Тисяча й одна ніч», і давньогрецька міфологія. Гравець зможе політати на килимі-літаку, помилуватися середземноморським заходом і навіть битися з привидами у великої річки Хуанхе. Різноманітність сюжетних поворотів дозволить вам виконувати завдання на одному диханні.
- Система умінь. Китайські воїни вільно долають водну гладь, м'яко ступають по повітрю і заплутують супротивника. Європейці використовують силу грецьких богів, таких як Зевс або Аполлон. Арабські герої відправляють в бій джинів з чарівних ламп. Абсолютно нова система, подібної до якої не було ні в одній грі.
- Захоплююча динамічна анімація. Колисання волосся і одягу на вітрі і під час бою реалізовані за допомогою технології динамічної анімації. Всі рухи персонажів під час бою розраховуються на ходу, завдяки чому битви стають надзвичайно красивими та реалістичними.

Системні вимоги:
Операційна система: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 / 8
Процесор: Pentium 4 з частотою 2,4 ГГц+
оперативная память: 1 Gb
: Відеокарта GeForce FX 5600 / ATI9500 256 Mb+
Аудіо-карта: Звуковий пристрій, сумісний з DirectX® 9.0с
Версія: 1.0.24
Sіlkrоаd Оnlinе (2012/RUS)

Sіlkrоаd Оnlinе (2012/RUS)


Перегляди: 947 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.