Counter-Strike 1.6 DNET v11.6 (2020/PC/RUS+UKR+ENG)

Counter-Strike 1.6 DNET v11.6 (2020/PC/RUS+UKR+ENG)

Counter-Strike DNET - совместный проект двух партнёрских команд, продвинутая модификация культового многопользовательского шутера. Сборка основана на официальном контенте, содержит 3 языковых локализации (Русский, Украинский, Английский), интегрирован патч русского чата, расширенное горячее меню, установлены оптимальные игровые настройки, включено дополнительное оружие - базука, миниган, арбалет, коктейль Молотова, набор золотого оружия. Работает покупка НР, перевод денег, интернет-радио, салюты, викторина и множество необычных фич.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 209

Fight The Dragon (PC)

Fight The Dragon (PC)
Fight The Dragon - це пригодницька Hack'n Slash RPG, в якій героя або героїв придстоит пройти крізь небезпечний світ і перемогти дракона. Саму гру можна розділити на дві частини - створення власного підземелля (відчуйте себе в ролі справжнього DungeonMaster'а) і його проходження (поодинці, в режимі поділу екрана удвох або вчотирьох по локальній мережі). Звичайна одна партія в Fight The Dragon займає близько 10-15 хвилин, але не турбуйтеся, гра не буде повторюватися при повторному проходженні, а буде підносити Вам нові сюрпризи!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1017

Final Fantasy XIII-2 (PC)

Final Fantasy XIII-2 (PC)
Вона боролася проти фальшивих богів, що століттями керували людьми. Її рішучість змінила світ, врятувала людство, і між технологічним Коконом і незайманих Гранд Пульсом простяглася єднальна нитка кришталевій колони, поклавши початок новій ері... Її звати Лайтнінг Феррон. Вона Богині-войовниця, владної над життям і смертю. З дня катастрофи, назавжди змінив Кокон, її більше ніхто не бачив... Пролетіли три довгих роки. Люди освоїлися на поверхні Гранд Пульсу, життя увійшло в звичне русло. Але крихкий мир недовгий, падіння метеорита знову змінило баланс сил: з загадкових просторових розломів хлинули спраглі крові монстри. І посеред набирає чинності хаосу Сірка Феррон, сестра Лайтнінг, зустріла загадкового юнака Ноела, почула слова: «Підемо зі мною. Крізь час. Твоя сестра чекає на тебе...» Так почалося нове подорож - подорож в майбутнє, яке ще тільки належить створити.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1158

Icewind Dale: Enhanced Edition (PC)

Icewind Dale: Enhanced Edition (PC)
Icewind Dale: Enhanced Edition - долина Крижаного Вітру... Тут, далеко від цивілізації, холод пробирає до кісток і норовить занурити у вічний сон, а серед безкрайніх снігів зачаїлися мерзенні тварюки, охочі поласувати теплою чолов'яга. Вам належить відправитися в це суворе місце і пройти найжорстокішу перевірку на міцність. По мірі розвитку сюжету ви побуваєте в зруйнованій ельфійськой фортеці, населеної примарами, відвідайте занедбані шахти гномів і зустрінетеся з самим підступним з демонів, вознамерившимся перетворити і без того нелегке життя мешканців Долин в криваве пекло. Лише сильні духом і тілом зможуть витримати випробування, які готують їм мандри по Долинах!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 913

Final Fantasy XIII (PC)

Final Fantasy XIII (PC)
Final Fantasy XIII - грандіозне продовження саги останніх часів, тепер і на ПК! у високому дозволі, до 60FPS. Гра не знає рівних за епічності розповіді і красі. Захоплюючий сюжет і система битв, які поєднують в собі екшен і стратегію, нічого подібного вам ще не доводилося зустрічати в попередніх серіях гри.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 920

Falling Skies: The Game (PC)

Falling Skies: The Game (PC)
Falling Skies: The Game запропонує захоплюючу сюжетну лінію і захоплюючі тактичні битви. Гравці опиняються членами людського опору 2nd Mass, які борються з різноманітними класами прибульців, маючи намір звільнити свою планету. Гра створюється за мотивами американського науково-фантастичного серіалу Falling Skies, який стартував на кабельному телеканалі TNT в 2011 році.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 952

Lichdom: Battlemage (PC)

Lichdom: Battlemage (PC)
Lichdom: BattleMage - це рольовий екшен від американської студії Xaviant, в якому гравцеві належить битися з полчищами монстрів за допомогою різноманітних заклинань і умінь. Ви граєте за мага, якого владні сили різних стихій. Єдине ваша зброя це - магія, холодну та вогнепальну зброю вам не доступно. Всі здатність створюються способом з'єднання заклинання з якимись речами, рунами і так далі. Вид від першої особи, зроблений спеціально. Як кажуть розробники це зроблено для того що гравці змогли максимально проникнути у світ Lichdom, повного магії і пригод.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 864

Age of Wonders III: Golden Realms (PC)

Age of Wonders III: Golden Realms (PC)
Піднімайте вітрила і вирушайте в новий світ, де вас чекають екзотичні монстри, забуті скарби і нові можливості для будівництва імперії! Нове доповнення "Золоті землі" значно розширюють механіку будівництва імперії Age of Wonders III і відкривають доступ до цілої купи нових матеріалів. Ці нові особливості використовуються на вибраних випадковим чином картах, в нових ситуаціях і нової кампанії, в якій вижили полурослики будують поселення в далекому краю, де їх чекають нові небезпеки.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 945

Sacred 3 (PC)

Sacred 3 (PC)
У грі Sacred 3 гравці вступають у війну за Анкарию: виберіть своїх героїв і разом битиметеся проти зростаючого зла. Грайте за сафири, серафима, анкарийца, кукури. Покращуйте свою зброю і обладунки, розвивайте навички і здібності свого персонажа так, як вам хочеться. Боріться з ордами гриммоков, жахливими чудовиськами, легіонами найманців і неупокоенными чаклунами. Об'єднуйтеся в загони, щоб використовувати потужні колективні здібності і хитромудрі тактики. Боріться на одній стороні, або один проти одного поза мережі (2 гравця) і в мережі (4 гравця).
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 996

The Legend of Heroes: Trails in the Sky (PC)

The Legend of Heroes: Trails in the Sky (PC)
The Legend of Heroes: Trails in the Sky - відома в Японії, як Sora no Kiseki - перша частина нової трилогії від Falcom. На цей раз дія відбувається в зовсім іншому світі, ніяк непов'язаним з попередніми іграми серії. Тут чари і магія живуть пліч-о-пліч з просунутими технологіями, тому такі речі, як пістолети, повітряні кораблі і телефони - в межах норми. Головним джерелом енергії в світі Trails in the Sky служать особливі механізми - орбменты, зроблені за образом і подобою артефакти стародавньої цивілізації. Їх освоєння дозволило здійснити швидкий стрибок в розвитку науки і техніки. І сталося це не так давно - десь за 50 років до подій гри. А 10 років тому в королівство Либерл (Liberl) вторглася Эрибонианская імперія (Erebonian Empire). Протистояння тривало трохи більше трьох місяців, за що отримало назву Стодневная Війна. Але завдяки відважним діям королівської армії, закінчився конфлікт беззастережною капітуляцією імперців.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 749
Назад Вперед