GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Alpha Protocol (PC)

Alpha Protocol (PC)
REL Date: 23.01.2013
Platform: PC
Game Type: RPG
Protection: Steam
Release Type: Full DVD
Image Format: ISO
Language: ENG RUS GER FRA ITA SPA HUN POL CZE
DL File Size: 9.79 GB

Alpha Protocol - Все почалося зі злощасного авіарейсу. У 2009 році пасажирський авіалайнер американською ракетою був збитий у небі над Східною Європою. Всі, хто був на борту, загинули. США офіційно заявило, що не має відношення до інциденту, і відправило свого агента Майкла Тортона - провести власне розслідування і знайти винних. Проте все пішло не так, як замислювалося, і Майкл опинився в центрі складної павутини змов і інтриг. Тепер йому знадобиться вся його спритність, вправність і сила зброї, щоб виплутатися зі смертельно небезпечної ситуації. Небезпечною не тільки для нього, але і для світу в цілому...

У сучасному світі тонкої політичної гри і заплутаних змов ніщо не виглядає таким, яке воно є насправді. Хто друг, а хто ворог? Хто винен, хто правий і прав чи взагалі хоч хто-небудь? Відповісти на ці непрості питання доведеться вам, виступивши в ролі агента Майкла Тортона в небезпечній урядової інтризі.

Особливості гри Alpha Protocol:
Створіть шпигуна. По ходу гри Майкл Тортон розвиває свої навички, освоюючи нові техніки ближнього бою, нові види зброї, хитромудрі пристрої і різні вміння.
Все залежить від вас. Ви і є Майкл Тортон, і тільки вам вирішувати, як виконувати ту чи іншу задачу. Командування далеко, а ви в самому центрі подій, так що право вибору - за вами. До будь-якої мети в Alpha Protocol завжди веде кілька шляхів.
Складні відносини. Взаємодіяти з ворогами і союзниками можна безліччю різних способів - від вашої поведінки залежить розвиток сюжету. Крім того, вчинки Тортона визначають, які завдання і види зброї будуть відкриті, і які союзники у нього з'являться.
Будь-яку зброю. Арсенал агента Alpha Protocol вразить навіть найвимогливіших гравців. Завдяки великим можливостям налаштування озброєння, кожен підбере собі комплект смертоносних засобів за смаком.
Немає часу! Події розвиваються в шаленому темпі, тому приймати кожне рішення і здійснювати кожен вчинок потрібно дуже швидко, але не необачно. Щоб вижити і врятувати світ, вам доведеться навчитися міркувати швидко!
Реальний світ. Катастрофа світового масштабу розігрується не десь в далекій галактиці, а в реальному сучасному світі. Разом з Тортоном ви побуваєте в Римі, Тайбеї, Москві і навіть у Саудівській Аравії.
Бездоганна репутація. Співробітники студії Obsidian, яка створила Alpha Protocol, в минулому працювали над такими хітами, як Star Wars: Knights of the old Republic II, Neverwinter Nights 2, Baldur's Gate, Planescape Torment і Fallout.
Alpha Protocol (PC)
Alpha Protocol (PC)

Перегляди: 823 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.