GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Final Fantasy XIII-2 (PC)

Final Fantasy XIII-2 (PC)
REL Date: 12.12.2014
Platform: PC
Game Type: RPG
Protection: Steam
Release Type: 1xBluRay
Image Format: ISO
Language: English, German...
DL File Size: 26.07 GB

Вона боролася проти фальшивих богів, що століттями керували людьми. Її рішучість змінила світ, врятувала людство, і між технологічним Коконом і незайманих Гранд Пульсом простяглася єднальна нитка кришталевій колони, поклавши початок новій ері... Її звати Лайтнінг Феррон. Вона Богині-войовниця, владної над життям і смертю. З дня катастрофи, назавжди змінив Кокон, її більше ніхто не бачив... Пролетіли три довгих роки. Люди освоїлися на поверхні Гранд Пульсу, життя увійшло в звичне русло. Але крихкий мир недовгий, падіння метеорита знову змінило баланс сил: з загадкових просторових розломів хлинули спраглі крові монстри. І посеред набирає чинності хаосу Сірка Феррон, сестра Лайтнінг, зустріла загадкового юнака Ноела, почула слова: «Підемо зі мною. Крізь час. Твоя сестра чекає на тебе...» Так почалося нове подорож - подорож в майбутнє, яке ще тільки належить створити.

Народження нової легенди. Final Fantasy XIII-2 продовжує знайомий кожному шанувальнику жанру сюжет. Перед вами відкриються нові сторінки легенди, розкажуть про нових і старих героїв. Розкажуть, що нова історія захопить за собою навіть тих, хто не знайомий з попередніми подіями. У той час як віддані шанувальники Final Fantasy виявлять безліч відсилань до описаних раніше пригод Лайтнінг.
Чудеса навколо нас. У багатому, повному магії світі гри завжди знайдеться щось, що вас здивує. Маршрут вибирайте самі - ігрові зони обширні і різноманітні, і тільки вам вирішувати, яким шляхом добиратися до мети.
Крізь час. Завдяки новій системі Historia Crux, ви зможете подорожувати не тільки в просторі, але і в часі. Перед вами відкриються небачена раніше ступінь свободи і багаті можливості вибору. Події, декорації, рослини, тварини, погода - все змінюється залежно від моменту часу, в який ви відвідуєте ту чи іншу зону. Від цього може залежати інформація, яку ви можете отримати, і предмети, які зумієте відшукати.
Спокій нам тільки сниться. Знаменита бойова система, що відмінно зарекомендувала себе в Final Fantasy XIII, стала ще досконалішою. Нові елементи, такі як система миттєвих екшен-подій Cinematic Action і механіка оцінки поведінки гравця в бою, вознаграждающая або карає залежно від вибору і дій, роблять сутички динамічними і видовищними донезмоги.
Брати наші менші. У світі Final Fantasy XIII-2 мешкає понад 150 піддаються прирученню видів монстрів. Вони будуть битися на стороні героїв, а деякі ще й допоможуть своїми особливими уміннями.
Final Fantasy XIII-2 (PC)
Final Fantasy XIII-2 (PC)

Перегляди: 1020 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.