Counter-Strike 1.6 DNET v11.4 (2019/PC/RUS+UKR+ENG)

Counter-Strike 1.6 DNET v11.4 (2019/PC/RUS+UKR+ENG)

Counter-Strike DNET v11.4 - совместный проект двух партнёрских команд, продвинутая модификация культового многопользовательского шутера. Сборка основана на официальном контенте, содержит 3 языковых локализации (Русский, Украинский, Английский), интегрирован патч русского чата, расширенное горячее меню, установлены оптимальные игровые настройки, включено дополнительное оружие - базука, миниган, арбалет, коктейль Молотова, набор золотого оружия. Работает покупка НР, перевод денег, интернет-радио, салюты, викторина и множество необычных фич.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 340

Eador. Imperium (PC)

Eador. Imperium (PC)
Eador. Imperium - самостійне доповнення до гри Eador. Проект поєднує в собі елементи глобальної стратегії, покрокової тактики і RPG. У аддоне гравці можуть познайомитися ближче з 15 новими юнитами і 4 героями, які з'являються в окремій сюжетній вітці. Плюс Eador. Imperium полягає в тому, що геймер може вибрати одного персонажа для проходження кампанії, скласти армію з нових доступних юнітів і відправитися на пошуки «рибних місць». У доповненні розробники виправили минулі недоліки, позбувшись від базових багів оригінального проекту.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 684

Warhammer 40,000: Sanctus Reach (PC)

Warhammer 40,000: Sanctus Reach (PC)
Warhammer 40,000: Sanctus Reach - це тривимірна стратегія з покрокової механікою, але при цьому вона пропонує швидкі, негайні та насичені бої. Очоліть Космічних Волков в їх боротьбі проти орків Waaagh! в ході двох великих сюжетних кампаній "Stormclaw" і "Hour of the Wolf". Ви зможете зібрати армію з декількох десятків спеціально створених юнітів і героїв, які пожвавлять всесвіт Warhammer 40,000 в ігровому світі.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 661

Crusader Kings II: Way of Life (PC)

Crusader Kings II: Way of Life (PC)
Crusader Kings II: Way of Life - Війна, дипломатія, економіка - в кінцевому рахунку, за всім цим стоять конкретні люди. Саме їх поведінку і піддасться поліпшення: з'являться нові механіки дипломатії, способи спокушання і/або розриву з улюбленими, шпигунства, звільнення ув'язнених. Ще однією приємною добавкою стане механізм зосередженості, який дозволить концентрувати зусилля вашого правителя на якихось конкретних аспектах життя (всього 10 різновидів), включаючи війну, економіку, правління, інтриги, теологію... Нарешті, додадуться сотні подій, багато з яких будуть доступні тільки персонажам, визначилися з переважним напрямом діяльності.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 2067

Club Manager 2015 (PC)

Club Manager 2015 (PC)
Club Manager 2015 ви граєте роль перспективного футбольного менеджера. Ви можете почати лігу з новою командою або прийняти існуючу команду з вищих ліг. Це - Ваш вибір, виграйте Чемпіонат і заберіть додому трофей! Вісім ліг і численні чемпіонати більш ніж 200 країн світу дозволяють повністю зануритися в світ футболу не тільки на полі, але і за його межами: завоюйте довіру вболівальників, залучайте спонсорів і вибудовуйте умілі маркетингові стратегії розвитку клубу і не забудьте перетворити стадіон у палац футболу. У Вашому розпорядженні ректор, який дозволить розгулятися Вашої фантазії: створіть свою команду або змінити вже існуючу без будь-яких перешкод.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1367

Frozen Synapse Prime (PC)

Frozen Synapse Prime (PC)
Frozen Synapse Prime - стратегія, в якій вам належить очолити загін опору і повалити потужну корпорацію, контролюючу віртуальний місто під назвою Марков Гейст. Візьміть на себе управління елітним ударним загоном футуристичних солдатів, продумайте шляхи настання, віддайте їм накази, а потім перевірте свій план на практиці і вгадати кожен крок ворога. Frozen Synapse: Prime є перевиданням оригінальної Frozen Synapse, в якому було перероблено графічне виконання і звукове оформлення, а також розширена сюжетна кампанія.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1691

Company of Heroes 2 - Ardennes Assault (PC)

Company of Heroes 2 - Ardennes Assault (PC)
Company of Heroes 2: Ardennes Assault - приголомшлива нова глава в заслужила високі оцінки серії. Ця захоплююча кампанія продовжує тему Другої світової війни. Ви опинитеся в самій гущі битви, яку Уїнстон Черчілль охарактеризував як "...безперечно, найбільша битва Америки у цій війні". В Америці це битва називають "Битвою за Виступ".
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1814

Warhammer 40,000: Armageddon (PC)

Warhammer 40,000: Armageddon (PC)
Warhammer 40000: Armageddon - покрокова стратегія в сеттінге настільної гри Battle for Armageddon. Події відбуваються під час другої війни за Армаггедон. Геймерам належить управляти імперськими силами в боях проти вторгнення орків Газкул Тхрака (Ghazghkull Thraka). Розгалужена кампанія Warhammer 40000: Armageddon містить 30 основних сценаріїв, плюс 5 навчальних. Ветеранів можна переносити від одного сценарію до іншого і покращувати їх спорядження. Обіцяні деталізовані моделі місцевості, погоди і бойового духу, понад 100 типів бойових одиниць, з унікальними ролями, характеристиками і здібностями. Всього різних характеристик у 20 юнітів. Кілька карт створені спеціально для мультиплеєра. До Warhammer 40000: Armageddon можна буде робити моди, скориставшись редактором.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1355

Rise of Venice: Gold Edition (PC)

Rise of Venice: Gold Edition (PC)
Венеція в епоху Відродження перебувала на піку своєї величі і вважалася містом падіння моралі, краси і інтриг. Венеція, знаменитий стовп цивілізації і культурний центр Європи, була найважливішим торговим посередником між Західною Європою та східною частиною Середземного моря. А також ареною боротьби внутрішніх кланів і розсадником політичної корупції.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1288

Crowntakers (PC)

Crowntakers (PC)
Гра Crowntakers поєднує покрокову стратегію з елементами рольової гри і переносить вас на запрошення монарха у фантастичний світ середньовіччя, повний героїчних випробувань і пригод. Завдяки генеруємому випадковим чином світові гра Crowntakers пропонує нові враження кожен раз, коли ви вступаєте в боротьбу зі злом. Вам, головному героєві належить зібрати команду бравих найманців, які допоможуть протистояти безжальним ворогам - варварам, лютим чудищам і віроломним злодіям. Виконуйте складні і цікаві завдання, збирайте життєво необхідні ресурси і, в кінцевому підсумку, врятуйте світ від зла.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1071
Назад Вперед