» » » Company of Heroes 2 - Ardennes Assault (PC)

Company of Heroes 2 - Ardennes Assault (PC)

Company of Heroes 2 - Ardennes Assault (PC)
REL Date: 27.11.2014
Platform: PC
Game Type: Strategy
Protection: Steam + CEG
Image Format: ISO
Language: English
DL File Size: 15.67 GB

Note:
This release also contains the standard campaign as well as all the Mission addons:

* Case Blue Mission Pack
* Victory at Stalingrad Mission Pack
* Southern Fronts Mission Pack

The Ardennes Assault: Fox Company Rangers DLC is also розблокована.

Company of Heroes 2: Ardennes Assault - приголомшлива нова глава в заслужила високі оцінки серії. Ця захоплююча кампанія продовжує тему Другої світової війни. Ви опинитеся в самій гущі битви, яку Уїнстон Черчілль охарактеризував як "...безперечно, найбільша битва Америки у цій війні". В Америці це битва називають "Битвою за Виступ".

Прийміть командування американськими військами, які опинилися в невигідною тактичної ситуації у важкій місцевості під несподіваним і нещадним ударом німецького Головного Командування "Захід". Погляньте на драматичні події Битви за Виступ очима трьох різних командирів; особисто відчуйте умови, в яких їм доводилося битися, та оцініть вплив своїх рішень на результат цих битв. Жорстока реальність війни полягає в тому, що небезпека підстерігає всіх, і ваші роти - не виняток. Станьте свідком їх героїзму в нерівному бою і боріться за стратегічно важливі Арденни.

Особливості гри Company of Heroes 2: Ardennes Assault:

Нелінійна кампанія: вивчіть стратегічну мета-карту з ключовими точками Битви за Виступ. Виберіть послідовність ігрових місій, розгромити сильну німецьку армію і переломите хід боїв.

18 абсолютно нових сценаріїв: проведіть в Арденнах динамічну кампанію з 11 місій і 7 бойових зіткнень за мотивами реальних подій Битви за Виступ. В ході кампанії перед вами ставляться бонусні завдання, які змінюються при кожній новій грі. Тепер зіграні кампанії ще менше схожі одна на іншу.

3 культові роти: прийміть командування багатоцільовим повітряно-десантним підрозділом, нещадної механізованої піхотою і підрозділом підтримки, яке завдає ворогові великої шкоди. Для кожної місії ви можете вибрати один з підрозділів. Кожній ротою можуть командувати три офіцера: у кожного з них своя манера ведення бою, бачення ситуації і здібності.

Результат має значення: Будьте обережні зі стратегічними рішеннями, оскільки їх наслідки і загальне здоров'я роти залишаються незмінними між місіями. Статус ветеранів допоможе підвищити ефективність всієї роти, а втрачені підрозділу знижують загальне здоров'я роти. Неправильне розпорядження ресурсами може призвести до програшу кампанії. Від ваших рішень залежить результат битви!

Налаштування: доповніть 4 унікальних здібності своїх рот 6 вдосконаленнями. Унікальне дерево навичок дозволяє зробити 72 поліпшення різних рівнів. Гравець може розвинути спеціалізацію своїх командирів у ході кампанії.
Company of Heroes 2 - Ardennes Assault (PC)
Company of Heroes 2 - Ardennes Assault (PC)

Перегляди: 1705 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.