GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Train Mechanic Simulator 2017 (PC)

Train Mechanic Simulator 2017 (PC)
У грі «Train Mechanic Simulator 2017» вам належить стати механіком і ремонтувати різні типи локомотивів: тепловози, електровози і навіть старовинні паровози. У грі вас чекають 3 майстерні, розташовані в величезному світі (25 квадратних кілометрів). Кожна з майстерень по-своєму унікальна. Світ, в якому ви опинитеся, гарний, наповнений чудовими пейзажами і, звичайно ж, містить десятки кілометрів залізниць. Для ремонту у вас буде більше 1000 деталей, але не забувайте, що ремонт повинен бути рентабельним.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1521

Urban Empire (PC)

Urban Empire (PC)
У грі Urban Empire ви керуєте династією мерів, очолюючи своє місто і його жителів протягом 200 років. Створюйте інфраструктуру, плануйте райони міста, обговорюйте політичні рішення на міській раді, підкуповуйте або шантажуйте суперників, дотримуйтесь демократичні права населення або ігноруйте їх, правлячи одноосібно, - вибір за вами!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 912

Farm Machines Championships 2014 (PC)

Farm Machines Championships 2014 (PC)
Головне фермерське шоу повернулося і стало краще, ніж коли б то не було - з новою технікою, захоплюючими змаганнями, новими трасами і аренами! Запускайте Farm Machines Championships 2014 і сідайте за кермо найбільш потужних тракторів і комбайнів. У грі вас чекає більше 40 різноманітних змагань і випробувань, щоб перевірити ваші здібності комбайнера-тракториста, включаючи нові змагання, такі як гонки з причепами-силосовозами і виснажливі баталії зерновозів. Тримайте свою техніку в найкращому стані або на трасі вас чекає невдача! Вдосконалюйте свій трактор змінюючи коробки передач, двигун і гальма. Прикрашайте свого «залізного коня» за допомогою різноманітних аксесуарів і наклейок, щоб всі зрозуміли, що саме ви - головний претендент на перемогу!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 2361

Helicopter Simulator 2014: Search and Rescue (PC)

Helicopter Simulator 2014: Search and Rescue (PC)
Стати пілотом рятувального вертольота і випробуйте свої здібності протягом більше 45 напружених місій. Боротьба з лісовими пожежами, усунення наслідків аварій, небезпечні рятувальні операції... І це лише мала частка того, з чим вам доведеться зіткнутися.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 2150

Emergency 5 - Deluxe Edition (PC)

Emergency 5 - Deluxe Edition (PC)
У Emergency 5 - Deluxe Edition вам належить взяти участь в складних рятувальних операціях у трьох містах Німеччини - Мюнхені, Гамбурзі, Берліні, Кельні. У вашому розпорядженні виявиться величезний парк транспортних засобів та аварійно-рятувальні служби, які потрібно буде правильно використовувати для вирішення поставлених завдань. У грі також присутній кооперативний режим, що дозволяє чотирьом гравцям об'єднатися для вирішення загальної проблеми, а поліпшений редактор дозволить створювати та редагувати власний контент.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1691

Construction Simulator 2015 (PC)

Construction Simulator 2015 (PC)
Construction Simulator 2015 - симулятор будівництва, в якому ви будете керувати різною будівельною спецтехнікою для будівництва різних об'єктів. Тут ви візьмете на себе роль початківця будівельника, завдання якого - розвинути свою невелику компанію в найбільшу будівельну організацію. У грі вас чекає більше 100 різноманітних місій, під час яких ви будете зводити будинки, супермаркети, промислові об'єкти, 15 ліцензованих будівельних машин відомих брендів, реалістичне управління технікою, реалістичні звукові ефекти, величезні території для вільного пересування, багатокористувацький режим і багато іншого.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 3669

aerofly RC 7: Ultimate Edition (PC)

aerofly RC 7: Ultimate Edition (PC)
aerofly RC 7: Ultimate Edition - один з кращих симуляторів радіокерованих моделей літаків і вертольотів. У 2007 році в Німеччині на конкурсі SIMWORLD був визнаний кращим симулятором радіокерованих моделей, за всіма оцінюваними параметрами : точність математичних моделей літаків і вертольотів, точність симуляції, якість графіки, наявність фото і 3D пейзажів, оптимізація програмного забезпечення, зручність інтерфейсу.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1505

Farming Simulator 15 (PC)

Farming Simulator 15 (PC)
Farming Simulator 15 - нова версія симулятора фермера, відкриє перед кожним своїм користувачем, оригінальний і неймовірно реалістичний ігровий світ. У цій грі ви отримаєте можливість власноруч побудувати величезну ферму, за якою згодом необхідно буде доглядати, всіляко модернізуючи техніку і розвиваючи ті чи інші аспекти у рослинництві або тваринництві. Доведіть собі, що ви можете впоратися з сільськогосподарської життям. Створіть на своїй фермі налагоджений механізм, який буде дарувати вам задоволення від гри, а вашої інтерактивної фермі - розвиток і процвітання.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 3213

Surgeon Simulator: Anniversary Edition (2014/RUS/ENG/Repack R.G. UPG)

Surgeon Simulator: Anniversary Edition (2014/RUS/ENG/Repack R.G. UPG)
Surgeon Simulator: Anniversary Edition, перевидання пізнавальної гри про нелегку працю хірурга, буде включати у себе усі додаткові матеріали, сиріч пацієнтів, які коли-небудь виходили на РС. Ну і оптимізоване під геймпад управління, зрозуміло. Пустіть в хід свої сумнівні навички хірурга, щоб оперувати безліч приголомшливо безграмотних пацієнтів, і насолоджуйтеся можливостями, що відкрилися в повному відмінного чорного гумору хірургічному симуляторі. Від пересаджування моторошних трансплантатів в театрі до невідкладних хірургічних операцій прямо в коридорі лікарні - Surgeon Simulator: Anniversary Edition піднімає недбалість у роботі на новий рівень!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1297

Car Mechanic Simulator 2014 [v 1.1.2.2] (2014/PC) RePack от R.G. Steamgames

Car Mechanic Simulator 2014 [v 1.1.2.2] (2014/PC) RePack от R.G. Steamgames
Хотіли б ви мати свою власну автомобільну майстерню? Проект польської студії Red Dot Games під назвою Car Mechanic Simulator 2014 надає вам таку можливість. Якщо ви раніше не чули нічого про команду розробників, то ми можемо назвати пару їхніх ігор, наприклад: Need for Russia 4 і Rally Poland. У грі Car Mechanic Simulator 2014 вам належить узяти на себе роль автомобільного механіка. Діагностика, замовлення необхідних деталей, ремонт - ваше завдання. Ігровий процес ускладнюють найрізноманітніші замовлення, а автомобілів в розпорядженні механіка може виявитися трохи, що ще більше збільшить навантаження. Вам належить спілкуватися з клієнтами та ремонтувати авто. Це буде цікаво для всіх гоночних маніяків. Але ж ви впораєтеся? Після прийняття машини в автомайстерні, гравцеві необхідно оглянути в цілому близько 150 деталей. Використовуйте інструменти: різні види ключів, викруток та інші необхідні пристрої і предмети. Несправність може бути де завгодно, тому вам необхідно дуже ретельно оглянути всі вузли автомобіля. Ви можете спробувати полагодити деталь або замінити на нову, замовивши її через інтернет. Після того, як машина буде відремонтована, ви зможете випробувати її на спеціальному полігоні. В основі Car Mechanic Simulator 2014 лежить тривимірна конструкція, яка дозволить вам оглядати автомобілі зі всіх сторін, за допомогою обертання камери.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 2199
Назад Вперед