» » » Train Simulator 2015 (PC)

Train Simulator 2015 (PC)

Train Simulator 2015 (PC)
REL Date: 20.09.2014
Platform: PC
Game Type: Simulator
Protection: Steam
Language: Russian, English, German, French, Italian, Spanish, Polish
Image Format: ISO
DL File Size: 4.57 GB

Залізничний симулятор Train Simulator 2015 дає унікальну можливість опинитися в кабіні сучасного локомотива і, взявши на себе керування швидкісним складом, провести його по найвідомішим маршрутами світу. Спеціальний ознайомлювальний режим «Академія TS» дозволить легко і швидко освоїти ази гри, потренуватися керувати потягами всіх типів, дізнатися про особливості їзди по різних ландшафтах, а також вивчити хитромудрі правила залізничного руху і сигнальні системи. Пройдіть шлях від новачка до професіонала, отримаєте ліцензію машиніста і заслужите нагороди за успіхи!

Особливості гри Train Simulator 2015:

Унікальний шанс взяти під керування електричні і дворежимні поїзда від компанії Hitachi Rail Europe, які планується ввести в експлуатацію лише в 2018 році!
Понад сотні моделей локомотивів і доріг, а також можливість створювати власні потяги, траси та завдання з допомогою Steam Workshop і ділитися своїми творіннями з однодумцями.
Три додаткових комплекту матеріалів: британський маршрут Лондон - Пітерборо з поїздами First Capital Connect Class 365 і Hitachi Class 800/801, американський маршрут Нью-Йорк - Нью-Хейвен з поїздами Amtrak ACS-64 і Amtrak Acela Express, а також німецький маршрут Мюнхен - Гарміш-Патенкирхен з поїздами DB BR 426 і DB 411 ICE T.
Train Simulator 2015 (PC)
Train Simulator 2015 (PC)

Перегляди: 1343 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.